NBA naktis: čempionai įkando absoliučiai sezono lyderei „Bucks“ ekipai

NBA čempionate Orlando burbule pirmadienio naktį vykusioje Rytų konferencijos lyderių dvikovoje praėjusio sezono čempionai „Toronto Raptors“ (51 pergalė ir 19 pralaimėjimų) krepšininkai įveikė absoliučią šio sezono lyderę „Milwaukee Bucks“ (55/16) ekipą 114:106 (36:31, 31:22, 21:22, 26:31).

Chrisas Boucheris pelnė 25 taškus.<br> Reuters/Scanpix nuotr.
 Kyle'as Kuzma pataikė lemiamą metimą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Aug 11, 2020, 9:16 AM, atnaujinta Aug 11, 2020, 9:54 AM

Abiejose komandose trūko svarbių žaidėjų, kuriems treneriai suteikė poilsio. „Bucks“ rungtyniavo be Giannio Antetokounmpo, o „Raptors“ – be Kyle‘o Lowry, Serge‘o Ibakos ir Fredo VanVleeto.

Šių rungtynių rezultatas jau negalėjo pakeisti komandų situacijos, tačiau pergalė Toronto ekipai suteikė moralinio pranašumo prieš tikėtiną Rytų konferencijos finalą.

Toronto ekipoje pirmuoju smuiku griežė atsarginis Chrisas Boucheris, surinkęs 25 taškus ir pataikęs 9 iš 15 metimų.

„Raptors“ per pirmuosius du kėlinius įgijo solidų 14 taškų pranašumą (67:53) ir jo neiššvaistė. Ketvirtajame kėlinyje „Raptors“ pirmavo net 21 tašku (101:80).

„Raptors“: Chrisas Boucheris 25 (11 atk. kam.), Mattas Thomasas 22, Normanas Powellas 21 (8 atk. kam.), Pascalis Siakamas 14.

„Bucks“: Kyle'as Korveris 19, Khrisas Middletonas 17, George‘as Hillas 14.

Atkakliausiose vakaro rungtynėse Vakarų konferencijos nugalėtoja „Los Angeles Lakers“ (52/18) komanda 124:121 (31:25, 33:34, 24:29, 36:33) įveikė trečioje vietoje esančią „Denver Nuggets“ (46/25) ekipą ir nutraukė trijų nesėkmių seriją.

„Lakers“ lyderis LeBronas Jamesas sužaidė geriausias rungtynes Orlando burbule, pelnęs 29 taškus, tačiau ne jis padėjo pergalingą tašką.

„Lakers“ pergalę lėmė Kyle'o Kuzmos tritaškis metimas likus 0,4 sek.

Prieš tai likus 4,8 sek. „Nuggets“ pataikė tik vieną baudą ir išlygino rezultatą.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29 (12 rez. perd.), Anthony Davisas 27, Kyle‘as Kuzma 25.

„Nuggets“: P.J.Dozieras 18, Michaelas Porteris 15, Jamalas Murray ir Monte Morrisas po 14.