Rungtynių didvyriu tapęs L. Dončičius išplėšė pergalę bei surinko trigubą dviženklį Kiti NBA rezultatai

Sekmadienį tęsėsi NBA atkrintamųjų varžybų maratonas. Įspūdingą pergalę iškovojo Luka Dončičiaus vedama „Dalllas Mavericks“ ekipa, kuri po pratęsimo rezultatu 135:133 (24:34, 34:32, 35:19, 28:36, 14:12) palaužė „Los Angeles Clippers“ komandą bei išlygino serijos rezultatą 2:2.

Slovėnas tapo rungtynių didvyriu.<br>Scanpix nuotr.

Aug 24, 2020, 8:33 AM, atnaujinta Aug 24, 2020, 8:36 AM

21-erių slovėnas surinko net 43 taškus, atkovojo 17 kamuolių bei atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir išplėšė komandai pergalę paskutinėmis sekundėmis įsmeigęs taiklų tolimą metimą.

Be Kristapo traumuotoPorzingio žaidusi Dalaso ekipa ketvirtojo kėlinio metu turėjo dviženklį pranašumą, tačiau „Clippers“ ėmė vytis varžovus. Paskutinėje ketvirtojo kėlinio atakoje švieslentėje degė lygus rezultatas 121:121, tačiau lemiamas Kawhi Leonardo metimas buvo netaiklus ir komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomo kėlinio metu vyko atkakli kova. Likus žaisti 3,7 sekundės iki pratęsimo pabaigos Los Andželo ekipa turėjo minimalų pranašumą (132:133), bet tada vėl apie save priminė L.Dončičius – slovėnas paskutinėmis sekundėmis pataikė taiklų tolimą metimą per varžovų iškeltas rankas ir išplėšė savo komandai pergalę rezultatu 135:133. Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 2:2.

„Mavericks“: Luka Dončičius 43 (17 atk.kam., 13 rez.perd.), Trey Burke'as 25, Timas Hardaway 21, Sethas Curry 15.

„Clippers“: Lou Williamsas 36, Kawhi Leonardas 32 (9 atk.kam.), Ivica Zubacas 15.

Tuo tarpu vieta atkritamųjų varžybų kitame etape jau užsitikrino „Toronto Raptors“ ekipa, kuri rezultatu 150:122 (39:32, 38:36, 39:19, 34:35) sutriuškino „Brooklyn Nets“ komandą bei laimėjo seriją „sausu“ rezultatu 4:0.

Kanados klubas savo pranašumą ėmė demonstruoti jau nuo pat susitikimo pradžios. Itin rezultatyviai žaidusi „Raptors“ ekipa triuškinamu pranašumu ėmė džiaugtis jau rungtynių viduryje. Tačiau ne viskas Toronto komandai klostėsi taip gerai – vienas klubo lyderių Kyle‘as Lowry patyrė traumą, kai užlipo ant varžovo kojos bei susižeidė savo čiurną.

Amerikietis nebetęsė rungtynių, tačiau „Raptors“ be didesnio vargo susitvarkė su savo varžovais ir laimėjo susitikimą rezultatu 150:122. „Sausai“ savo varžovus nušlavęs Kanados klubas kitame atkrintamųjų varžybų etape susitiks su „Boston „Celtics“ ekipa, kuri taip pat prieš savo varžovus iš Filadelfijos seriją laimėjo rezultatu 4:0.

„Raptors“: Normanas Powellas 29, Serge‘as Ibaka 27 (15 atk. kam.), Pascalis Siakamas 20, Terence‘as Davisas 14.

„Nets“: Carisas LeVertas 35, Tyleris Johnsonas 13, Džananas Musa 12.