Pakeliui į triuškinamą pergalę „Lakers“ pagerbė K. Bryantą ir rezultatu švieslentėje 24:8

Rugpjūčio 24-oji NBA buvo paskelbta prieš septynis mėnesius žuvusio legendinio krepšininko Kobe Bryanto diena, o ją paženklino galingas „Los Angeles Lakers“ žaidimas, nauja komandos apranga ir netgi rezultatas švieslentėje 24:8.

Rugpjūčio 24-oji NBA buvo paskelbta žuvusio legendinio krepšininko Kobe Bryanto diena.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Aug 25, 2020, 9:02 AM, atnaujinta Aug 25, 2020, 9:56 AM

Sausio 26-ąją sraigtasparnio katastrofoje žuvęs K.Bryantas per karjerą rungtyniavo 8-uoju ir 24-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais, todėl šie skaičiai įgijo simbolinę reikšmę.

Be to, jis yra gimęs rugpjūčio 23-iąją, šiemet K.Bryantui būtų sukakę 42-eji.

Orlando burbule vykstančiame turnyre NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos 4-osiose rungtynėse „Lakers“ 135:115 (43:25, 37:26, 32:36, 23:28) sutriuškino „Portland Trail Blazers“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3:1.

„Lakers“ ekipos lyderis LeBronas Jamesas per 28 minutes pelnė 30 taškų ir jau galėjo ilsėtis ketvirtajame kėlinyje, nes skirtumas buvo perkopęs 30 taškų.

K.Bryanto dienos proga „Lakers“ apsivilko juodus „Black Mamba“ (K.Bryanto pravardė) serijos marškinėlius, kuriuos planavo dėvėti tik vėlesnėse atkrintamųjų kovų stadijose.

Net varžovų lyderis Damianas Lillardas ant savo batelių turėjo užrašytus skaičius 24 ir 8.

Dar vienu sunkiai suplanuojamu pagarbos ženklu K.Bryantui tapo rezultatas. Pirmajame kėlinyje sužaidus lygiai 5 min. „Lakers“ pirmavo 24:8.

Vėliau L.Jamesas pakomentavo: „Kai pamačiau švieslentėje tokį rezultatą, tai pagalvojau: jis yra šiame pastate“.

„Blazers“ galimybės priešintis išblėso jau po pirmojo kėlinio (43:25).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10/12 metimų, 10 rez. perd.), Anthony Davisas ir Kyle’as Kuzma po 18, Danny Greenas 14, Dwightas Howardas 13 (8 atk. kam.).

„Blazers“: Jusufas Nurkičius 20 (13 atk. kam.), C.J.McCollumas 18, Carmelo Anthony 16.

Kitose pirmadienio rungtynėse „Oklahoma City Thunder“ netikėtai 117:114 (35:37, 25:23, 32:33, 25:21) įveikė „Houston Rockets“ ir šios Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos rezultatas tapo 2:2.

Nugalėtojams vokietis Dennisas Schroderis pelnė 30 taškų, pasiekęs savo karjeros atkrintamosiose važybose rekordą.

„Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas surinko 32 taškus, tačiau komandai vis dar trūksta traumuoto Russello Westbrooko.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 30, Chrisas Paulas 26, Shai Gilgeous-Alexanderis 18 (12 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (8 atk. kam., 15 rez. perd.), Ericas Gordonas 23, Danuelis House’as 21, Robertas Covingtonas 14, P.J. Tuckeris 11 (11 atk. kam.).