„Clippers“ pristabdė L. Dončičių ir nepadoriu skirtumu sutriuškino „Mavericks“

NBA atkrintamųjų pirmajame etape serijos rezultatą savo naudai 3:2 persvėrė „Los Angeles Clippers“ krepšininkai. Jie trečiadienio naktį surengė tikrą puolimo uraganą ir 154:111 (41:22, 35:30, 35:34, 43:25) sutriuškino „Dallas Mavericks“ klubą.

Luka Dončičius buvo pristabdytas.<br> AFP/Scanpix nuotr.

2020-08-26 08:24

Šiose rungtynėse „Mavericks“ vertėsi be traumuoto latvio Kristapo Porzingio, o jų pradžia Dalaso klubui nieko gero nežadėjo. „Clippers“ jau po pirmojo kėlinio įgijo net 19 taškų pranašumą, kurį vėliau tik didino iki pat rungtynių pabaigos.

„Clippers“ komanda šioje dvikoje sugebėjo pristabdyti iki tol siautėjusį Luką Dončičių.

Slovėnas šį kartą per 31 žaidimo minutę pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir 5 sykius suklydo.Iš žaidimo jis pataikė tik 6 metimus iš 17.

Tuo tarpu „Clippers“ krepšininkai galėjo pasidžiaugti įspūdingu tolimų metimų taiklumu. Jie pataikė 22 metimus iš 35 (62,9 proc. taiklumas).

Kitos tarpusavio rungtynės bus žaidžiamos penktadienio rytą 4 valandą Lietuvos laiku.

„Mavericks“: Luka Dončičius 22, Timas Hardaway‘us 19, Trey‘us Burke 15, Maximilianas Kleberas 12, Delonas Wrightas 11, Dorianas Finney-Smithas 9 taškai.

„Clippers“: Paulas George‘as 35, Kawhi Leonardas 32, Montrezlas Harrellas 19, Marcusas Morrisas 12, Landry Shametas ir Reggie Jacksonas po 11 taškų.