„Heat“ pristabdė G. Antetokounmpo ir seriją su „Bucks“ pradėjo pergalingai

NBA burbule Orlande prasidėjo Rytų konferencijos pusfinalio kovos. Pirmajame susitikime pergalę iškovojo „Miami Heat“ krepšininkai, kurie 115:104 (29:40, 31:23, 32:23, 23:18) nugalėjo „Milwaukee Bucks“ klubą.

Majamio komanda seriją pradėjo pergale.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 1, 2020, 7:57 AM, atnaujinta Sep 1, 2020, 7:58 AM

Nors „Bucks“ dvikovą pradėjo kur kas geriau ir jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklę persvarą, tačiau netrukus „Heat“ priartėjo ir toliau dvikova klostėsi taškas į tašką.

Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes „Bucks“ sumažino atsilikimą iki vieno taško (98:99), bet tada „Heat“ spurtavo 7:0 ir pergalės iš rankų nepaleido.

Šioje dvikovoje „Heat“ krepšininkams pavyko pristabdyti Giannį Antetokounmpo, kuris dvikovą užbaigė ne tik su 18 pelnytų taškų, atkovotais 10 kamuolių, atliktais 9 rezultatyviais perdavimas, bet ir 6 sykius suklydęs.

Kitame Rytų konferencijos pusfinalyje kaunasi dabartiniai čempionai „Toronto Raptors“ ir „Boston Celtics“ klubai.

Kitą susitikimą „Heat“ ir „Bucks“ žais trečiadienio naktį Lietuvos laiku.

„Heat“: Jimmy Butleris 40, Goranas Dragičius 27, Bamas Adebayo 12, Tyleris Herro 11, Jae‘us Crowderis 9 taškai.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 28, Brookas Lopezas 24, Giannis Antetokounmpo 18, Kyle‘as Korveris 11 taškų.