Paskutinėse „Nuggets“ bei „Jazz“ serijos rungtynėse – įspūdinga kova bei pergalingas serbo šūvis „Raptors“ krito paskutinėmis sekundėmis

Antradienį tęsėsi NBA atkrintamųjų varžybų kovos. Įspūdingas trileris įvyko septintose serijos rungtynėse tarp „Denver Nuggets“ bei „Utah Jazz“ ekipų. Iki pat paskutinių sekundžių vykusioje dramatiškoje kovoje pergalę šventė Denverio komanda, kuri nugalėjo savo varžovus rezultatu 80:78 (26:21, 24:15, 15:24, 15:18) bei žengė į NBA Vakarų konferencijos pusfinalį.

Serbo metimas atvedė Denverio klubą į pergalę.<br>Scanpix nuotr.

2020-09-02 08:17, atnaujinta 2020-09-02 08:34

Lemiamas serijos rungtynes „Nuggets“ krepšininkai padėjo su rimtu nusiteikimu. Serbo Nikola Jokičiaus vedama ekipa prieš antrojo kėlinio pabaigą vienu metu turėjo 19 taškų pranašumą (46:27). Visgi Jutos komanda nenuleido rankų ir po ilgosios pertraukos ėmė tirpdyti turimą deficitą.

Trečiajame kėlinyje komandas skyrė jau vienženklis skirtumas, o lemiamame ketvirtyje, nuo pat jo pradžios, vyko kova taškas į tašką.

Rungtynių kulminacija tapo pergalingas N.Jokičiaus metimas likus žaisti 27 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos. „Jazz“ klubas turėjo ne vieną galimybę per likusį laiką išlyginti ar persverti rezultatą, tačiau skaičiai švieslentėje nepasikeitė iki pat finalinės susitikimo sirenos.

Septintąsias serijos rungtynes rezultatu 80:78 laimėjo „Nuggets“ komanda, triumfavusi serijoje 4:3.

Lrytas.lt primena, kad vienu metu Jutos klubas serijoje pirmavo rezultatu 1:3, tačiau „Jazz“ pralaimėjo tris susitikimus iš eilės. Kitame etape „Nuggets“ klubo lauks „Los Angeles Clippers“ krepšininkai.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 30 (14 atk. kam.), Jamalas Murray 17, Michaelas Porteris 10.

Tuo tarpu net 4:0 pirmojo etapo seriją laimėjusi „Toronto Raptors“ Rytų konferencijos pusfinalyje vis dar lieka be pergalių. Antrosiose serijos rungtynėse ir vėl triumfavo „Boston Celtics“ klubas, kuris įveikė savo varžovus rezultatu 102:99 (28:29, 20:22, 30:20, 32:21) bei šiuo metu serijoje iki keturių pergalių pirmauja 2:0.

Nors trečiojo kėlinio antroje pusėje Kanados ekipa dar džiaugėsi dviženkliu pranašumu, tačiau paskutiniame ketvirtyje į šturmą stojusi „Celtics“ priartėjo prie savo varžovų.

Įspūdingą atkarpą sužaidė „Celtics“ žaidėjas Marcusas Smartas, kuris per 3 minutes įmetė net 16 taškų, pataikydamas penkis tolimus metimus.

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje labiau sekėsi Bostono klubui, kuriam pavyko išsaugoti turimą trijų taškų persvarą. Visos „Raptors“ pastangos perverti rezultatą buvo bevaisės ir „Celtics“ laimėjo susitikimą rezultatu 102:99. Serijos rezultatas 2:0.

„Raptors“: O.G. Anunoby 20, Fredas VanVleetas 19 , Pascalis Siakamas r Serge‘as Ibaka po 17.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 34, Marcusas Smartas 19, Kemba Walkeris, Jaylenas Brownas 16.