„Raptors“ išgelbėjo metimas su sirena: iškovojo svarbią pergalę

„Toronto Raptors“ klubas NBA Rytų konferencijos pusfinalyje iškovojo svarbią pergalę paskutinėmis mačo sekundėmis. Kanados klubas 104:103 (28:33, 19:24, 29:23, 28:23) nugalėjo „Boston Celtics“ ekipą ir sušvelnino serijos rezultatą 1-2.

„Raptors“ išgelbėjo metimas su sirena: iškovojo svarbią pergalę.<br>AFP/Scanpix nuotr.

Sep 4, 2020, 8:13 AM, atnaujinta Sep 4, 2020, 8:23 AM

Bostono klubas užtikrintai pradėjo rungtynes, o po dviejų kėlinių turėjo dešimties taškų persvarą – 57:47.

Vis dėlto „Raptors“ nepaleido mačo ir pradėjo mažinti deficitą. Kyle‘o Lowry ir Fredo VanVleeto taškai padėjo sugrąžinti intrigą, kuri laikėsi iki paskutinių sekundžių.

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei sekundei „Celtics“ vokietis Danielis Theisas sudrebino „Raptors“ krepšį ir išvedė savo komandą į priekį – 103:101. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga.

Toronto klubas pertraukėlės metu sugebėjo nubraižyti pergalingą derinį, kuomet K.Lowry perdavimo sulaukęs OG Anunoby pataikė tolimą metimą iš aikštės krašto, taip išplėšdamas pergalę – 104:103.

„Celtics“: Kemba Walkeris 29, Jaylenas Brownas 19 (12 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 15 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Marcusas Smartas 11, Danielis Theisas 9.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 31 (8 rez. perd.), Fredas VanVleetas 25, Pascalis Siakamas 16 (7 atk. kam.), OG Anunoby 12 (10 atk. kam.).

Kitame mače „Los Angeles Clippers“ klubas užtikrintai 120:97 (31:31, 38:20, 22:16, 29:30) įveikė „Denver Nuggets“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių įsiveržė į priekį 1-0.

„Clippers“ į priekį šovė antrojo kėlinio metu, kurį laimėjo 18 taškų persvara – 69:51.

Antroje mačo dalyjė „Clippers“ sugebėjo išlaikyti turėtą persvarą, tad šventė lengvą pergalę.

„Clippers“: Kawhi Leonardas 29 (11/13 dvitaškiai), Paulas George'as 19, Marcusas Morrisas 18, Montrezlas Harrellas 15.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 15, Paulas Millsapas 13 (9 atk. kam.), Jerami Grantas, Jamalas Murray'us (2/8 tritaškiai, 6 rez. perd.) ir Monte Morrisas po 12.