„Bucks“ gerbėjai liko be žado: „Heat“ prispaudė vienus favoritų prie bedugnės krašto „Lakers“ suklupo prieš „Rockets“

Vienintelė toliau be pralaimėjimų NBA akrintamosiose varžybose žygiuojanti komanda vis dar išlieka „Miami Heat“ ekipa. Majamio komanda Rytų konferencijos pusfinalyje įveikė „Milwaukee Bucks“ klubą rezultatu 115:110 (29:30, 21:27, 25:30, 40:13) ir šiuo metu serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3:0.

Majamio klubas per visas septynerias NBA atkrinamųjų varžybas nepralaimėjo nei karto.<br>Scanpix nuotr.

2020-09-05 08:05, atnaujinta 2020-09-05 08:33

Geriausia reguliaraus sezono Rytų konferencijos komanda prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui turėjo 12-os taškų pranašumą (75:87), tačiau lemiamame ketvirtyje „Heat“ dominavo abiejose aikštelės pusėse ir laimėjo kėlinį rezultatu 40:13.

Majamio klubą į priekį vėl vedė Jimmy Butleris, kuris įmetė 30 taškų (net 17 jų pelnė ketvirtajame kėlinyje).

Penktoje vietoje reguliarųjį sezoną užbaigusi „Heat“ prispaudė Milvokio ekipą prie bedugnės krašto. Per visą NBA istoriją jokiam klubui nepavyko atsitiesti serijoje atsiliekant rezultatu 0:3.

Ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos rugsėjo 6-osios vėlyvą vakarą.

Heat“: Jimmy Butleris 30, Bamas Adebayo 20 (16 atk. kam.), Jae Crowderis 17, Goranas Dragičius 15, Tyleris Herro 13.

„Bucks“: Brookas Lopezas 22, Giannis Antetokounmpo 21 (16 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 18, George'as Hillas 13.

Tuo tarpu vakarų konferencijoje lyderiai savo kovas pusfinalyje taip pat pradėjo pralaimėjimu. „Los Angeles Lakers“ ekipa nusileido „Houston Rockets“ klubui rezultatu 97:112 (28:29, 27:34, 24:22, 18:27) ir šiuo metu serijoje iki keturių pergalių atsilieka 0:1.

Pirmojo kėlinio viduryje į priekį išsiveržusi „Rockets“ ekipa pirmaujančios komandos vaidmenį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Nugalėtojus į priekį vedė Jamesas Hardenas, kuris per 34 ant parketo praleistas minutes įmetė 36 taškus.

Buksuojančioje „Lakers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Anthony Davisas, kuris pelnė 25 taškus.

Antrosios serijos rungtynės vyks rugsėjo 7-ios dienos naktį.

„Lakers“: Anthony Davisas 25 (14 atk. kam.), LeBronas Jamesas 20 (8 atk. ka., 7 rez. perd.), Alexas Caruso 14.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36, Russellas Westbrookas 24 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Ericas Gordonas 23, Austinas Riversas 10.