Serbo bei kanadiečio tandemas ant menčių paguldė „Clippers“ „Raptors“ išlygino serijos rezultatą

Galingai žaidusio Nikola Jokičiaus vedama „Denver Nuggets“ NBA Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse įveikė „Los Angeles Clippers“ ekipą rezultatu 110:101 (44:25, 28:31, 17:21, 21:24) bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:1.

N.Jokičius buvo vienas komandos lyderių.<br>Scanpix nuotr.

Sep 6, 2020, 8:07 AM, atnaujinta Sep 6, 2020, 8:21 AM

Nuo pat susitikimo pradžios į priekį įsiveržusi Denverio ekipa savo pranašumą išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos. Jau pirmajame kėlinyje vienu metu komandas skyrė triuškinantis 20-ies taškų skirtumas (41:21).

Rungtynių kontrolę savo rankose laikiusios „Nuggets“ ekipos klubą į priekį vedė serbas N.Jokičius, kuris pelnė 26 taškus bei atkovojo 18 kamuolių. Rezultatyviau už aukštaūgį žaidė tik Jamalas Murray, kuris nugalėtojams pelnė 27 taškus.

„Clippers“ ekipoje rezultatyviausias buvo Paulas George'as, kuris įmetė 22 taškus.

Trečiosios serijos rungtynės bus žaidžiamos vėlyvą pirmadienio naktį.

„Nuggets“: Jamalas Murray 27, Nikola Jokičius 26 (18 atk. kam.), Paulas Millsapas ir Gary Harrisas po 13.

„Clippers“: Paulas George'as 22, Ivica Zubacas 15, Kawhi Leonardas (10 atk. kam., 8 rez. perd.) ir Lou Williamsas po 13.

Tuo tarpu Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse ketvirtąjį susitikimą sužaidė „Toronto Raptors“ bei „Boston Celtics“ ekipos. NBA čempionai palaužė Bostono klubą rezultatu 100:93 (31:27, 18:22, 32:24, 19:20) bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 2:2.

Didžiąją dalį rungtynių vyko atkakli ir permaininga kova. Trečiojo kėlinio antroje pusėje Kanados klubui pavyko atitrūkti nuo savo varžovų ir vienu metu komandas skyrė dviženklis skirtumas.

Tačiau „Celtics“ nesudėjo rankų ir rungtynių pabaigoje stojo į lemiamą šturmą. Likus kiek daugiau nei pusei minutės komandas skyrė tik penki taškai. Visgi „Raptors“ klubui pavyko atsilaikyti ir Nicko Nurse'o auklėtiniai laimėjo antrąsias rungtynes paeiliui.

Nugalėtojus į priekį vedė Pascalis Siakamas, kuris pelnė 23 taškus bei atkovojo 11 kamuolių. „Celtics“ ekipoje naudingiausiai sužaidė Jaysonas Tatumas, kuris įmetė 24 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos pirmadienio naktį.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 23 (11 atk. kam.), Kyle'as Lowry 22 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Serge'as Ibaka 18, Fredas VanVleetas 17.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24 (10 atk. kam.), Kemba Walkeris 15, Jaylenas Brownas 14.