Be G. Antetokounmpo likusi „Bucks“ nuo katastrofos išsigelbėjo per pratęsimą

„Milwaukee Bucks“ krepšininkams pavyko bent kažkiek atkurti intrigą NBA Rytų konferencijos pusfinalyje. „Bucks“ 118:115 (22:31, 28:17, 35:40, 22:19, 11:8) per pratęsimo nugalėjo „Miami Heat“ komandą ir serijoje rezultatą sušvelnino iki 1:3.

Milvokio komanda sušvelnino serijos rezultatą.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Sep 7, 2020, 8:08 AM, atnaujinta Sep 7, 2020, 8:09 AM

„Bucks“ komandai rungtynių pradžia nieko gero nežadėjo, nes jau antrajame kėlinyje susižeidė Giannis Antetokounmpo. Jau prieš dvikovą buvo dvejojama ar dėl dešinės čiurnos jis galės žaisti, o po šio incidento graikas daugiau aikštėje nepasirodė. Iki to laiko jis buvo spėjęs įmesti 19 taškų.

Tačiau be savo lyderio likusi Milvokio komanda sugebėjo palaužti „Heat“ krepšininkus, kurie iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes pirmavo 100:92. Netrukus „Bucks“ į tai atsakė spurtu 12:0.

Vėliau paskutinės sekundės klostėsi taškas į tašką. Likus žaisti 1,9 sek. „Bucks“ turėjo kamuolį ir atsiliko 106:107, tačiau Donte DiVincenzo išprovokavo pražangą. Pataikęs antrąjį metimą komandas pasiuntė į pratęsimą.

Jame didvyriu tapo Khrisas Middletonas, kuomet pačioje pabaigoje smeigė tritaškį ir padidino persvarą iki 4 taškų – 116:112. Vėliau „Heat“ dar spėjo atsakyti savo tolime metimu, tačiau pabaigoje nebeliko laiko jiems spėti surengti ataką ir „Bucks“ išsigelbėjo serijoje.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 36, Giannis Antetokounmpo 19, Ericas Bledsoe ir Brookas Lopezas po 14, George‘as Hillas 12 , Donte DiVincenzo 10 taškų.

„Heat“: Bamas Adebayo 26, Duncanas Robinsonas 20, Jae‘us Crowderis 18, Goranas Dragičius ir Jimmy Butleris po 17, Tyleris Herro 11 taškų.