L. Jameso ir A. Daviso duetas atstatė lygybę „Lakers“ serijoje su „Rockets“

LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas kartu sudėjus pelnė 62 taškus, o tai padėjo „Los Angeles Lakers“ klubui 117:109 (36:20, 31:31, 23:41, 27:17) nugalėti „Houston Rockets“ krepšininkus.

LeBronas Jamesas ir Anthony Davisas nukalė pergalę savo klubui.<br> AP/Scanpix nuotr.

2020-09-07 08:32

Po šios pergalės Vakarų konferencijos pusfinalyje serijos rezultatas tapo lygūs – 1:1.

L.Jamesas be pelnytų 28 taškų dar atkovojo 11 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 sykius apvogė varžovus. Tuo tarpu A.Davisas įmetė 34 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ krepšininkus jau pirmajame kėlinyje pražudė nusimušęs taikiklis iš trijų taškų zonos. „Rockets“ pataikė vos 3 metimus iš 15 ir leido „Lakers“ nutolti 20:36. Sugrąžinti intrigą Hjustono komandai pavyko po pertraukos kuomet suvertę 41 tašką trečiajame kėlinyje buvo netgi išsiveržę į priekį – 92:90.

Tuomet „Lakers“ atsakė spurtu 23:9 ir klausimų dėl rungtynių nugalėtojo nepaliko.

„Lakers“: Anthony Davisas 34, LeBronas Jamesas 28, Markieffas Morrisas 16, Kyle'as Kuzma 13, Rajonas Rondo 10, Danny Greenas 9 taškai.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 27, Ericas Gordonas 24, P.J.Tuckeris 18, Robertas Covingtonas 17, Danuelis House'as 13, Russellas Westbrookas 10 taškų.