„Clippers“ pirmieji prisiminė, kad reikia gintis: sustabdė N. Jokičiaus vedamus „Nuggets“

NBA čempionate naktį iš pirmadienio į antradienį Vakarų konferencijos pusfinalio trečiosiose rungtynėse Orlando burbule „Los Angeles Clippers“ po galingos mačo pabaigos įveikė „Denver Nuggets“ ekipą 113:107 (33:32, 24:27, 27:29, 29:19) ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2:1.

Nikola Jokičius pelnė 32 taškus, bet pergalę šventė varžovai.<br> AP/Scanpix nuotr.

Sep 8, 2020, 8:15 AM, atnaujinta Sep 8, 2020, 12:06 PM

Viską lėmė ketvirtasis kėlinys. Nors jo pradžioje Denverio ekipa dar pirmavo 97:90, bet praleido spurtą 0:8 ir atsidūrė besivejančiųjų vaidmenyje. Likus 3,5 min. komandas dar skyrė tik taškas (103:104), o tada „Clippers“ pelnė 7 taškus iš eilės ir nutolo – 103:111.

„Rungtynės vyko taip, kad kuri nors komanda ims gintis, nes pusketvirto kėlinio abi tik rinko taškus. O per paskutines šešias minutes lėmė mūsų gynyba“, – kalbėjo „Clippers“ strategas Docas Riversas.

„Clippers“ pataikė net 68 proc. dvitaškių, o rezultatyviausias buvo 32 taškus surinkęs Paulas George'as.

„Nuggets“ ekipai tiek taškų pelnė serbas Nikola Jokičius, kuris dar atkovojo 12 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir padarė 7 klaidas.

„Jie talentingi ir yra favoritai popieriuje. Jie turi geresnį starto penketą, daugiau žaidėjų, trenerį, viską. Mes neužbaigėme rungtynių, reikia daugiau pastangų, kad turėtume šansą laimėti rungtynes“, – kalbėjo N.Jokičius.

„Clippers“: Paulas George'as 32, Kawhi Leonardas 23 (14 atk. kam.), Marcus Morrisas 12, Montrezlas Harrellas 11, Lou Williamsas 10.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (12 atk. kam., 8 rez. perd.), Michaelas Porteris 18 (10 atk. kam.), Jamalas Murray 14 (9 rez. perd.), Jerami Grantas ir Paulas Millsapas po 11.