„Neptūnas“ kontrolinėse rungtynėse pasivijo toli pabėgusį „Lietkabelį“

Dviejų LKL klubų kontrolinėse rungtynėse antradienį Klaipėdoje „Neptūnas“ įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ 76:74 (12:29, 22:16, 26:16, 16:13), nors antrajame kėlinyje buvo atsilikęs 20 taškų.

Žygimantas Janavičius pataikė pergalingą metimą.<br> bcneptunas.lt nuotr.
„Neptūno“ įžaidėjas Ž.Janavičius pelnė 12 taškų.<br>G.Šiupario nuotr.

Sep 8, 2020, 6:23 PM, atnaujinta Sep 8, 2020, 6:59 PM

Klaipėdiečiai po vangios pradžios per pirmąjį kėlinį praleido net 29 taškus, o antrojo pradžioje atsiliko 12:32. Bet iki pertraukos pavyko priartėti iki 34:45, o mačo pabaigoje „Neptūnas“ sužaidė tiksliau ir laimėjo.

Pergalingą metimą pataikė Žygimantas Janavičius, kuris tapo rezultatyviausiu klaipėdiečių gretose, surinkęs 12 taškų.

Rezultatyviausi žaidėjai

„Neptūnas“: Žygimantas Janavičius 12, Martynas Mažeika 11 (6 atk. kam.), Evaldas Šaulys ir Benas Griciūnas (7 atk. kam.) po 10, Džiugas Slavinskas 8.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 17, Paulius Valinskas 16, Gabrielius Maldūnas 10, Marinas Maričius 7 (9 atk. kam.).