„Raptors“ išlieka gyva – po dviejų pratęsimų trilerio palaužė „Celtics“

Trečiadienį tęsėsi NBA atkrintamųjų varžybų maratonas. Rytų konferencijos pusfinalio šeštose rungtynėse ginklus surėmė „Toronto Raptors“ bei „Boston Celtics“ klubai. Akistatą po dviejų pratęsimų kovos rezultatu 125:122 (21:25, 27:27, 33:25, 17:21, 8:8, 19:16) laimėjo „Raptors“ ekipa, kuris išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą: 3:3.

Toronto klubas išplėšė pergalę šeštose serijos rungtynėse.<br>Scanpix nuotr.

Sep 10, 2020, 8:08 AM

Nebeturėjusi kur trauktis Toronto komanda atsiliekančios ekipos vaidmenyje išliko iki trečiojo kėlinio vidurio. Beveik visą laiką iki ketvirtojo kėlinio pabaigos sirenos neženklų pranašumą turėjusi „Raptors“ jo neišsaugojo – komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą.

Papildomo kėlinio metu vyko permaininga kova ir nei vienai iš komandų nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo. Po penkių minučių kovos išlikus lygiam rezultatui, susitikimas kėlėsi į antrąjį pratęsimą.

Jame sėkmingiau žaidė „Raptors“, kuri likus kiek daugiau nei 11 s turėjo keturių taškų pranašumą (123:119). Į lemiamą šturmą stojusi „Celtics“ po minutės pertraukėlės atsakė taikliu tolimu metimu bei likus 5 s iki antrojo pratęsimo pabaigos prasižengė prieš Normaną Powellą.

„Raptors“ ekipos žaidėjas realizavo abu baudų metimus, o paskutinė Bostono klubo ataka nebuvo sėkminga. Kanados komanda laimėjo dvikovą rezultatu 125:122 bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą: 3:3.

Lemiamos serijos rungtynės bus žaidžiamos šeštadienio naktį 02:00 val. Lietuvos laiku.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 33 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Normanas Powellas 23, Fredas VanVleetas 21, OG Anunoby bei Serge'as Ibaka po 13.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 31 (16 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 29 (14 atk. kam., 9 rez. perd.), Marcusas Smartas 23.