K. Leonardo nesustabdžiusi „Nuggets“ – ties bedugnės kraštu

NBA Vakarų konferencijos pusfinalių kovos ir toliau bando išaiškinti komandas, kurios pateks į stipriausių lygos ekipų ketvertuką. Trečiadienį ketvirtose serijos rungtynėse susitiko „Los Angeles Clippers“ bei „Denver Nuggets“ klubai. Rungtynes kontroliavęs Los Andželo klubas nugalėjo „Nuggets“ rezultatu 96:85 (26:12, 22:28, 25:23, 23:22) bei serijoje iki keturių pergalių padidino savo pranašumą: 3:1.

K.Leonardas sužaidė puikias rungtynes.<br>Scanpix nuotr.

Sep 10, 2020, 8:29 AM

Rungtynių vadžias „Clippers“ perėmė nuo pat akistatos pradžios. Pirmajame ketvirtyje Doco Riverso auklėtiniai vienu metu džiaugėsi 17-os taškų pranašumu (24:7).

Po ilgosios pertraukos, trečiojo ketvirčio pradžioje, Denverio klubas priartėjo prie savo varžovų, tačiau persverti rezultato nepavyko. Vėl aukštesnę pavarą įjungusi „Clippers“ ėmė tolti nuo persekiotojų ir netrukus komandas skyrė dviženklis pranašumas.

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau žaidimo eigą kontroliavusi Los Andželo ekipa nebeatidavė iniciatyvos ir šventė pergalę rezultatu 96:85.

Nugalėtojus į priekį vedė Kawhi'us Leonardas, kuris per 38 ant parketo praleistas minutes įmetė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei perėmė 4 kamuolius.

Penktosios serijos rungtynės bus žaidžiamos vėlyvą šeštadienio naktį Lietuvos laiku.

„Clippers“: Kawhi'us Leonardas 30 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Montrezlas Harrellas 15, Lou Williamsas 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (11 atk. kam., 6 rez. perd.), Jamalas Murray 18, Michaelas Porteris 15.