Į Kauną sugrįžęs Z. LeDay padėjo Milano ekipai žengti į draugiško turnyro finalą

Kauno „Žalgirio“ arenoje šeštadienį prasidėjo draugiškas keturių Eurolygos komandų turnyras, kuriame pirmieji savo jėgas išbandė Milano „Olimpia“ ir Berlyno ALBA krepšininkai. Gana lengvą pergalę šventė į Kauną sugrįžusio Zacho LeDay atstovaujama Milano ekipa – 79:57 (15:16, 23:12, 15:14, 26:15).

Z.LeDay.<br> M.Patašiaus nuotr.
 S.Rodriguezas.<br> M.Patašiaus nuotr.
 J.Grangeris.<br> M.Patašiaus nuotr.
 Rungtynės Kaune.<br> M.Patašiaus nuotr.
 A.Renesesas.<br> M.Patašiaus nuotr.
 P.Silva ir K.Punteris.<br> M.Patašiaus nuotr.

2020-09-12 17:49, atnaujinta 2020-09-12 17:59

Rungtynes ekipos pradėjo vangiai, tad po pirmojo nerezultatyvaus kėlinio vieno taško persvarą turėjo Berlyno komandos žaidėjai.

Tačiau antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis. ALBA ėmė daryti klaidas, o „Olimpia“ tuo nesunkiai pasinaudojo ir, laimėjusi kėlinį 23:12, perėmė rugntynių kontrolę – 38:28.

Po ilgosios pertraukos „Olimpia“ toliau neatleido vadelių, o po trijų kėlinių turėjo 11 taškų persvarą – 53:42.

Ketvirtąjį kėlinį ALBA pradėjo taikliu tritaškiu, tad italų treneris Ettore Messina skubėjo prašyti pertraukėlės, mat jų komandos pranašumas sumažėjo iki 8 taškų 45:53.

Nepaisant vokiečių pasatangų, italai neatidavė rungtynių kontrolės ir šventė solidžią pergalę.

Buvęs žagirietis Z.LeDay mače žaidė 19 min., per jas pelnė 13 taškų ir surinko 17 naudingumo balų bei buvo efektyviausias mačo žaidėjas.

ALBA: Peytonas Siva 14, Luke'as Sikma ir Louisas Olinde po 9, Nielsas Gifey ir Jaysonas Grangeris po 6 taškus.

„Olimpia“: Sergio Rodriguezas 14, Zachas Leday 13, Kyle'as Hinesas 12, Kevinas Punteris Vladimiras Micovas po 9, Luigi Datome 6 taškai.

Finale „Olimpia“ kovos su Kauno „Žalgirio“ ir Atėnų „Panathinaikos“ poros nugalėtoju. Finalas sekmadienį vyks 19 val., o mačas dėl trečios vietos – 16 val.