Ispanijos supertaurė – principinių varžovų rankose: Šaro kariauna pralaimėjo „Real“ klubui

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ klubas neiškovojo Ispanijos supertaurės. Turnyro finale lietuvio auklėtiniai 67:72 (14:18, 18:13, 17:19, 18:22) pralaimėjo Madrido „Real“ krepšininkams.

Šarūno Jasikevičiaus kariauna pralaimėjo principiniams varžovams.<br>Twitter/Barcebasket nuotr.

Sep 13, 2020, 9:32 PM, atnaujinta Sep 13, 2020, 9:41 PM

Dvikova visų rungtynių metu klostėsi itin atkakliai. Pirmąjį kėlinį kiek geriau sužaidė „Real“ krepšininkai, kurie pirmavo 18:14. Pagerinę savo žaidimą „Barcelona“ žaidėjai prieš pertrauką išsiveržė į priekį – 32:31.

Antrojo dvikovos dalyje žaidimas vyko taškas į tašką, o pirmaujanti komanda nuolatos keitėsi.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Š.Jasikevičiaus kariauna spurtavo 7:0, tačiau netrukus tuo pačiu atsakė ir „Real“ krepšininkai. Likus žaisti kelioms minutėms Madrido komanda sugebėjo susikrauti 5 taškų pranašumą – 63:58.

Tačiau „Barcelona“ nepasimetė ir rezultatą likus žaisti dviem minutėms išlygino. Rungtynių pabaigoje užvirė tikra drama. Likus žaisti 27 sekundes „Real“ krepšininkai išsiveržė į priekį 69:67. Kitoje atakoje „Barcelona“ komanda taškų nepelnė, o „Real“ baudų metimais įtvirtino savo pergalę.

„Real“: Facundo Campazzo 21, Alberto Abalde 13, Gabrielis Deckas 11 taškų.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 22, Brandonas Daviesas 12, Nickas Calathesas 11 taškų.