L. Jameso vedamas „Lakers“ klubas pateko į Vakarų konferencijos finalą

„Los Angeles Lakers“ komanda toliau sėkmingai tęsia NBA titulo medžioklę. Sekmadienio naktį jie 119:96 (35:20, 27:31, 33:18, 24:27) sutriuškino „Houston Rockets“ krepšininkus ir laimėjo pusfinalio seriją 4:1.

L.Jamesas atvedė savo komandą į pergalę.<br> AP/Scanpix nuotr.

Sep 13, 2020, 8:11 AM

„Lakers“ klubas Vakarų konferencijos finale nebuvo nuo pat 2010-ųjų metų, kuomet pastarąjį sykį ir matavosi čempionų žiedus.

Jų būsimas varžovas bus „Los Angeles Clippers“ ir „Denverio Nuggets“ poros nugalėtojas.

„Lakers“ į priekį pergalingose rungtynėse tempė komandos lyderis LeBronas Jamesas. Jis per 31 minutę įmetė 29 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Kautos dėl NBA titulo ir sugrąžinti „Lakers“ ten, kur jie įprato būti – dėl šitos priežasties rinkausi šią organizaciją. Garbė vilkėti klubo marškinėlius“, – po dvikovas kalbėjo po metų pertraukos į finalus sugrįžtantis L.Jamesas.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 29, Kyle'as Kuzma 17, Markieffas `Morrisas 16, Danny Greenas 14, Anthony Davisas 13, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 10 taškų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 30, Jeffas Greenas 13, Russellas Westbrookas 10, Austinas Riversas ir Benas McLemore'as po 9 taškus.