„Lakers“ sensacijoms nenusiteikusi: finalo starte neleido kvėpuoti „Nuggets“ ekipai

NBA Vakarų konferencijos finale – lyg ir planuotas rezultatas. „Los Angeles Lakers“, su LeBronu Jamesu ir Anthony Davisu priešakyje, be didesnių problemų susitvarkė su Orlando „burbulo“ ramybės drumstėju „Denver Nuggets“ 126:114 (36:38, 34:21, 33:20, 23:35) ir serijoje iki keturių pergalių pirmauja 1:0.

"Lakers" su LeBronu Jamesu be didesnio vargo įveikė "Nuggets".<br> Reuters/Scanpix.com nuotr.

Sep 19, 2020, 7:30 AM, atnaujinta Sep 19, 2020, 8:36 AM

Los Andželo ekipa antrame kėlinyje šoko į priekį , o jau trečiame ketvirtyje po Anthony Daviso baudos metimų priešpaskutinę minutę buvo priekyje 103:79.

Ketvirtame ketvirtyje Los Andželas turėjo 27 taškų persvarą – 120:93, tačiau atleido vadeles ir leido gan sensacingai į finalą prasibrovusiam „Nuggets“ aptirpdyti skirtumą.

„Lakers“ šiose atkrintamosiose varžybose pirmą kartą startavo pergale – iki tol vykusiose varžybose pirmuosius mačus laimėjo tiek „Portland Trail Blazers“, tiek ir „Houston Rockets“.

„Nuggets“ šiame susitikime nerado priešnuodžių „Lakers“ puolimui – Franko Vogelio auklėtiniai pataikė 53 proc. metimų „iš žaidimo“ (44 iš 83), 42,3 proc. tritaškių (11 iš 26) ir 73 proc. baudų metimų (27 iš 37).

Be to, Los Andželo krepšininkai išdalino net 33 rezultatyvius perdavimus ir suklydo viso labo 11 kartų.

Pralaimėjusiems po 21 tašką įmetė Nikola Jokičius ir Jamalas Murray.

Nugaletojų gretose siautėjęs A.Davisas iš viso per 33 minutes įmetė 37 taškus (11/18 dvit., 1/3 trit., 12/15 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (6 atk. kam.) ir Jamalas Murray'us (3/5 tritaškiai, 5 rez. perd.) po 21, Michaelas Porteris jaunesnysis 14 (1/6 tritaškiai, 10 atk. kam.), Jerami Grantas (1/6 tritaškiai) ir Masonas Plumlee po 9.

„Lakers“: Anthony Davisas 37 (10 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 18 (3/5 tritaškiai), LeBronas Jamesas 15 (6 atk. kam., 12 rez. perd.), Dwightas Howardas 13, Kyle'as Kuzma 11.