D. Giedraitis sužaidė įspūdingai, tačiau „Estudiantes“ tai neišgelbėjo

Ispanijos krepšinio lygos startiniame mače Dovydo Giedraičio atstovaujama Madrido „Estudiantes“ ekipa namuose 84:88 (18:25, 19:15, 25:21, 22:27) nusileido Manresos „Baxi“ klubui, kurio spalvas gina dar vienas mūsų šalies atstovas Martynas Sajus.

Dovydas Giedraitis<br>fiba.com nuotr.

Sep 20, 2020, 4:36 PM, atnaujinta Sep 20, 2020, 5:21 PM

22 minutes žaidęs D.Giedraitis pelnė 17 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai, 1/2 baudos metimai), sugriebė kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

Lietuviui geriausiai talkino po 15 taškų įmetęs Aleksandras Cvetkovičius ir Aleksa Avramovičius.

14 minučių ant parketo praleidęs M.Sajus surinko 6 taškus (1/2 dvitaškiai, 4/8 baudos metimai), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo 4 pražangas, 2 sykius pažeidė taisykles ir užfiksavo 9 balų efektyvumą.

Tačiau būtent M.Sajaus taškai lėmė „Baxi“ pergalę. Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei rezultatas buvo lygus – 82:82.

Tačiau tuomet mesti baudas teisę gavo M.Sajus: jis pataikė pirmąją baudą ir prametė antrąją, tačiau atkovojo kamuolį puolime bei pelnė taškus iš po krepšio bei persvėrė rezultatą savo komandos naudai 85:82.

Nugalėtojams Rafa Martinezas (4/5 tritaškiai) ir Guillemas Jou (6 atk. kam.) pelnė po 16 taškų, Jonathanas Tabu – 10, Eulis Baezas bei Scottas Eathertonas (8 atk. kam.) pridėjo po 8.