Majamis švenčia: „Heat“ dar kartą supančiojo „Celtics“ bei žengė į NBA finalą Finale lauks akistata su buvusiu klubo lyderiu

Ankstyvą pirmadienio rytą paaiškėjo antroji NBA finalo dalyvė. „Miami Heat“ ekipa šeštose Rytų konferencijos finalo rungtynėse nugalėjo „Boston Celtics“ klubą 125:113 (33:27, 29:33, 26:26, 37:27) bei laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:2.

Majamio klubas žengė į NBA finalą.<br>Scanpix nuotr.

Sep 28, 2020, 6:31 AM

Paskutinį kartą „Heat“ stipriausios pasaulyje krepšinio lygos finale žaidė 2014-aisiais, tąsyk komandą į priekį vedė šiuo metu kitoje barikadų pusėje žaidžiantis Lebronas Jamesas.

Šeštąjį Rytų konferencijos finalo susitikimą sėkmingiau pradėjo Majamio komanda, kuri pirmavo praktiškai viso pirmojo kėlinio metu. „Celtcs“ nepaleido savo varžovų į priekį ir didžiąją dalį rungtynių ekipas skyrė vienženklis skirtumas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Bostono komandai pavyko įgyti šešių taškų pranašumą, tačiau po to sekė itin sėkminga „Heat“ atkarpa (18:2) ir Eriko Spoelstra'o auklėtiniai ėmė artėti NBA finalo link.

Per likusį laiką „Celtics“ klubas nebeištirpdė turėto dviženklio skirtumo ir „Miami Heat“ šventė pergalę 125:113.

Nugalėtojus į priekį vedė 32 taškus surinkęs Bamas Adebayo, krepšininkas taip pat atkovojo 14 kamuolių bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“ komandoje rezultatyviausias buvo Jaylenas Brownas, kuris įmetė 26 taškus.

„Heat“ komandos NBA finale lauks vietą ten jau turintis „Los Angeles Lakers“ klubas. Paskutinį kartą NBA čempionais Majamio klubo krepšininkai tapo 2013 metais, tuo tarpu „Lakers“ komandą čempionų žiedais džiaugėsi lygiai prieš dešimtmetį, kai komandą į pergalę vedė tuometinis lyderis Kobe Bryantas.

„Heat“: Bamas Adebayo 32 (14 atk. kam.), Jimmy Butleris 22 (8 rez. perd.), Tyleris Herro 19, Andre Iguodala 15.

„Celtics“: Jaylenas Brownas 26 (8 atk. kam.), Jaysonas Tatumas 24 (11 rez. perd.), Marcusas Smartas 20, Kemba Walkeris 20.