„Real“ Eurolygoje lieka be pergalių: buvo sutrypta kitos Ispanijos komandos

[[ge:lrytas:lrytas:16623599]]

Madrido klubas Eurolygoje lieka be pergalių.<br>Scanpix nuotr.

Oct 8, 2020, 9:59 PM, atnaujinta Oct 9, 2020, 12:10 AM

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse „Valencia“ (2/0) klubas iškovojo dar vieną pergalę. Jaume Ponsarnau auklėtiniai svečiuose 93:77 (17:19, 27:20, 24:14,25:24) nepaliko vilčių ir toliau be pergalių liekančiam Madrido „Real“ (0/2) klubui.

Dvikova prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Pirmajame ketvirtyje nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo. Po pirmųjų dešimties minučių „Real“ komanda buvo priekyje 19:17.

Antrajame ketvirtyje svečiai jungė aukštesnę pavarą ir vienu metu turėjo aštuonių taškų pranašumą (42:34).

Dar labiau nuo savo varžovų „Valencia“ ekipa ėmė tolti po ilgosios pertraukos. Tiksint paskutinėms trečiojo kėlinio sekundėms komandas jau skyrė triuškinantis 17-os taškų skirtumas (68:51).

Ketvirtąjį kėlinį aikštelės šeimininkai pradėjo dar viena rezultatyvia atkarpa (12:2) ir Madrido „Real“ vienu metu buvo talžomas net 25-ių taškų skirtumu (80:55).

Rungtynių pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir „Valencia“ klubas triuškinančiai laimėjo šią dvikovą.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius 24,Mike‘as Tobey 14, Nikola Kaliničius 10 (8 atk. kam.)

„Real“: Walteris Tavaresas 15 (7 atk. kam.), Facundo Campazzo 14, Rudy Fernandezas ir Trey'us Thompkinsas po 12.