Po „Žalgirio“ pergalės – M. Schillerio žinutė R. Kurtinaičiui ir pastabos dėl žaidėjų skaičiaus

„Varžovai susidūrė su koronaviruso bėdomis, tačiau jie yra vis tiek labai talentingi“- po antrosios Eurolygos pergalės paeiliui oficialiame lygos tinklalapyje cituojamas Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris.

Martinas Schilleris džiaugėsi dėl pergalės.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 10, 2020, 10:23 PM, atnaujinta Oct 10, 2020, 11:13 PM

Austro treniruojami auklėtiniai šeštadienį nukeltose rungtynėse 84:70 (17:20, 24:12, 26:16, 17:22) nugalėjo nukraujavusią Maskvos srities „Chimki“ komandą.

Po šios pergalės „Žalgiris“ prisijungė prie dar keturių Eurolygos komandų, kurios 2020-2021 metų sezone žengia be pralaimėjimų.

„Žalgiris“ trečiajame kėlinyje turėjo solidžią persvarą, tačiau vos septyniese žaidę varžovai vėliau sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 63:70. Vėliau žalgiriečiai sužaidė geresnę atkarpą, nei jų pavargę priešinininkai ir iškovojo pergalę.

Šiose rungtynėse Rimas Kurtinaitis registravo minimalų skaičių žaidėjų – 8. Tačiau jų tarpe aikštėje taip ir nepasirodė latvis Dairis Bertanis. Tad „Chimki“ visų rungtynių metu vertėsi vos 7 žaidėjais, o tarp jų buvo ir vienas visiškai jaunas žaidėjas Vladislavas Odinokovas, kuriam tai buvo debiutas Eurolygoje.

Tačiau apie 8 žaidėjų rotaciją M.Schilleris turėjo savo nuomonę.

„Statistiškai vieneriose rungtynėse, tai yra geriausia rotacija. Tačiau tu su ja negali žaisti viso sezono metu. Tokios rungtynės nėra laimimos pirmajame kėlinyje. Mes stengėmės juos išvarginti ir džiugu, kad mums tai pavyko.

Mes esame laimingi, nes laimėjome. Tiesa, ketvirtajame kėlinyje jie privertė mane sunerimti, tad teko kviestis žaidėjus pokalbiui. Varžovai tikrai labai talentingi, netgi turėdami tik pusę savo žaidėjų. „Chimki“ komandai linkiu geriausio, linkiu pasveikti sergantiems žaidėjams. Tikiuosi, kad pas juos viskas greitu metu susitvarkys“, – po dvikovos kalbėjo M.Schilleris.

Kitą savaitę „Žalgirio“ laukia dviguba Eurolygos savaitė. Antradienį Lietuvos čempionai išvykoje susikaus su Belgrado „Crvena zvezda“, o ketvirtadienį namuose priims Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus. Tai bus pirmosios sezono rungtynės Kaune.

„24/7“: ar turite už ką balsuoti, ponia Seimo pirmininke?