Gerų žinių sulaukusi „Barcelona“ su kaupu atsigriebė po savaitgalį gauto antausio

Antradienį vykusiose Ispanijos krepšinio čempionato rungtynėse Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (4/1) komanda nepasigailėjo Sebastiano „Acunca GBC“ (1/4) ekipos ir sutriuškino ją 87:60 (26:15, 18:16, 26:18, 17:11).

Š.Jasikevičiaus auklėtiniai džiaugėsi triškinančia pergale.<br>zumapress/scanpix.com nuotr.

Oct 21, 2020, 6:20 AM, atnaujinta Oct 21, 2020, 7:10 AM

Tolti nuo savo varžovų Šaro kariauna pradėjo pirmojo dvikovos kėlinio pabaigoje.

Nors antrajame ketvirtyje katalonai išbarstė dviženklį pranašumą, tačiau iki ilgosios pertraukos jiems vėl pavyko atitolti ir išlaikyti saugias pirmaujančios komandos pozicijas.

Po pertraukos „Barcelona“ visiškai perėmė rungtynių kontrolę ir ėmė triuškinti Sebastiano klubą.

Ketvirtajame kėlinyje komandas vienu metu skyrė net 30-ies taškų skirtumas (79:49).

Sekmadienį pirmąjį pralaimėjimą Ispanijos čempionate patyrusi „Barcelona“ reabilitavosi su kaupu ir laimėjo dvikovą 87:60.

Po šios pergalės Katalonijos klubą pasiekė dar viena gera žinia – į rikiuotę sugrįžta koronavirusu persirgę Darius Maskoliūnas ir Nikola Mirotičius.

Artimiausias rungtynes „Barcelona“ žais penktadienį prieš Madrido „Real“ klubą.