Lieka su viena pergale: po pertraukos strigęs „Lietkabelis“ krito Andoroje

Panevėžio „Lietkabeliui“ (1/4) nepavyko iškovoti antrosios pergalės iš eilės Europos taurės turnyre. Panevėžiečiai svečiuose 76:66 (15:19, 24:19, 19:14, 18:14) turėjo pripažinti Andoros „MoraBanc“ (2/3) ekipos pranašumą.

Panevėžio ekipa siekia antrosios pergalės Europos taurės turnyre.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Panevėžio ekipa siekia antrosios pergalės Europos taurės turnyre.<br> G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (10)

Oct 27, 2020, 8:55 PM, atnaujinta Oct 27, 2020, 11:17 PM

Šioje dvikovoje „Lietkabelis vertėsi be traumą patyrusio Pauliaus Valinsko.

Dvikovos pradžioje kiek geriau sekėsi svečiams. Galingai pirmąjį kėlinį užbaigė Nenado Čanako auklėtiniai po pirmųjų dešimties minučių buvo priekyje 19:15.

Viso antrojo ketvirčio metu vyko permaininga kova ir nei vienai iš ekipų nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Į ilgąją pertrauką „Lietkabelis“ išėjo turėdamas minimalų deficitą 38:39.

Trečiojo kėlinio antroje pusėje dvikovos vairą perėmė „MoraBanc“ klubas. Aikštelės šeimininkai pirmavo viso ketvirčio metu. Androros ekipa prieš pasibaigiant trečiajam kėliniui džiaugėsi rekordiniu devynių taškų pranašumu 49:58

Lemiamame ketvirtyje panevėžiečiai bandė mažinti turimą deficitą. Visgi varžovai atsakė sėkmingomis atakomis ir surengti lemiamą šturmą „Lietkabeliui“ liko vis mažiau laiko. Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „MoraBanc“ klubas įgijo dviženklę persvarą 70:59.

Antroje kėlinio pusėje rungtynių baigtis darėsi vis labiau aiški. Ir toliau puolime strigęs „Lietkabelis“ nusileido savo varžovams.

„Lietkabelio“ klube rezultatyviausiai sužaidė Kyle'as Vinalesas, kuris įmetė 23 taškų (6/10 dvit., 2/11 trit., 5/6 baud. metim.), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 14 naudingumo balų.

„Lietkabelis“: Kyle'as Vinalesas su 23, Margiris Normantas 12, Marino Maričius 11 (8 atk. kam.), Gyčio Masiulis 8 (11 atk. kam.).

„MoraBanc“: Tysonas Perezas 16, Jeremy Senglinas 13, Davidas Jelinekas 8.