Didelių E. Ulanovo pastangų neprireikė: „Fenerbahce“ išvykoje įveikė „Maccabi“

[[ge:lrytas:lrytas:16907015]]

Edgaras Ulanovas.<br> Fenerbahce/Twitter nuotr.

Oct 29, 2020, 9:00 PM, atnaujinta Oct 29, 2020, 11:40 PM

Antroje mačo dalyje rungtynių kontrolę perlaužę Stambulo „Fenerbahce“ (3/3) krepšininkai šventė trečiąją pergalę Eurolygoje. Edgaro Ulanovo atstovaujamas klubas ketvirtadienį svečiuose pranoko Tel Avivo „Maccabi“ (2/4) žaidėjus – 75:65 (18:22, 17:16, 21:16, 19:11).

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes, o po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu – 48:45.

Tiesa, po ilgosios pertraukos Igorio Kokoškovo auklėtiniai įjungė aukštesnę pavarą, kuri padėjo perlaužti rungtynių eigą. Tiesa, „Maccabi“ dar bandė vytis svečius (63:69), tačiau Nando De Colo vedama ekipa neiššvaistė turėtos persvaros ir šventė pergalę.

28-erių E.Ulanovas šiame mače žaidė 28 minutes, per jas pelnė 2 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 4 naudingumo balus.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 23, Ante Žižičius 11 (10 atk. kam.), Chrisas Jonesas 10, Elijah Bryantas 9.

„Fenerbahce“: Bobby Dixonas 17 (5/6 tritaškiai), Nando De Colo 13, Jarellas Eddie 11, Janas Vesely 8.