„Real“ parodė klasę: užtikrintai įveikė išsišokėlius iš Vokietijos, kurie liko be trenerio

[[ge:lrytas:lrytas:16907045]]

F.Campazo.<br>Scanpix nuotr.

2020-10-29 21:51, atnaujinta 2020-10-29 23:56

Madrido „Real“ (2/4) iškovojo antrąją pergalę Eurolygoje, kai ketvirtadienį namuose pranoko Miuncheno „Bayern“ (4/2) žaidėjus – 100:82 (27:17, 22:18, 21:16, 30:21).

Šeimininkai į priekį šovė mačo pradžioje, kai susikrovė dviženklę taškų persvarą – 27:17.

Tiesa, vokiečiai atsakė geru antruoju ketvirčiu, tačiau po didžiosios pertraukos ir vėl sulaukė šeimininkų spurto – 70:59.

Lemiamo ketvirčio metu komandoms liko sutvarkyti formalumus.

Reikia pažymėti, kad Miuncheno krepšininkai jau 4-ąją mačo minutę liko be trenerio Andrea Trinchieri, kuris dėl ginčų su teisėjais buvo išvarytas iš aikštės.

„Real“: Jaycee Carrollas 19, Trey'us Thompkinsas 16, Sergio Llullas 14, Anthony Randolphas 13, Alberto Abalde 10, Rudy Fernandezas 9.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 18, Jalenas Reynoldsas 15, Malcolmas Thomasas 9, Paulas Zipseris ir Nihadas Dždedovičius po 8.