Dramą Turkijoje išgyvenęs E. Ulanovas prisidėjo prie „Fenerbahce“ pergalės

Šeštadienį vykusiose Turkijos krepšinio pirmenybėse Stambulo „Fenerbahce“ (6/0) iškovojo dar vieną pergalę. Edgaro Ulanovo atstovaujama ekipa svečiuose 104:103 (24:28, 26:23, 23:15, 31:37) palaužė Bursos „Tofaš“ (2/4) klubą.

E.Ulanovas.<br>Twitter nuotr.

Oct 31, 2020, 10:43 PM

Lietuvis prie Stambulo komandos pergalės per 23 ant parketo praleistas minutes įmetė 9 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud. metim.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 11 naudingumo balų.

Likus žaisti kiek mažiau nei minutę iki ketvirtojo kėlinio pabaigos „Fenerbahce“ pirmavo 8 taškų pranašumu (98:90), tačiau varžovai ėmė artėti, o dvikovos pabaigoje – turėjo puikią galimybę keliauti į pratęsimą.

Paskutinės „Tofaš“ atakos metu svečiai dar turėjo 3 taškų persvarą (104:101). De Vaughnas Akoonas-Purcellas išpravokavo varžovų pražangą ir gavo teisę mesti tris baudų metimus.

Vis dėlto aikštelės šeimininkų lyderis prametė paskutinį metimą ir Stambulo ekipa šventė pergalę minimaliu pranašumu.

„Fenerbahce“ Turkijos pirmenybėse vis dar žygiuoja be pralaimėjimų.