„Ryto“ krizė tęsiasi: gavo antausį nuo Kėdainių klubo Praleido 100 taškų

Vilniaus „Ryto“ (6/2) ekipa patyrė antrąjį pralaimėjimą Lietuvos krepšinio lygoje (LKL). Donaldo Kairio auklėtiniai svečiuose 94:100 (20:23, 24:27, 29:21, 21:29) nusileido Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (5/2) klubui.

Sostinės klubas patyrė nesėkmę Kėdainiuose.<br>V.Skaraičio nuotr.

2020-10-31 17:15, atnaujinta 2020-10-31 20:30

Šioje dvikovoje sostinės klubas vertėsi be penktadienį komandą palikusio Demetriuso Jacksono. Krepšininkas pareiškė, kad dėl šeimyninių aplinkybių privalo išskristi į Jungtines Amerikos Valstijas.

Rungtynių metu taip pat aikštelėje nepasirodė ir kitas sostinės klubo legionierius Andrew Goudelockas, kuris galimai buvo susižeidęs kirkšnį.

Didžiąją dalį dvikovos vyko apylygė kova. Į ilgąją pertrauką Kėdainių klubas išėjo turėdamas 6 taškų pranašumą (50:44).

Trečiąjį kėlinį sostinės ekipa pradėjo spurtu 7:0, tačiau aikštelės šeimininkai iš vėl atsakė varžovams sėkmingomis atakomis. Prieš ketvirtąjį kėlinį „Rytas“ dar turėjo dviejų taškų pranašumą (72:70).

„Nevėžis“ į šturmą dar kartą pakilo lemiamame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 9:4 bei vėl atsidūrė priekyje 80:75. Negana to, netrukus šeimininkai pridėjo spurtą 6:0 bei likus žaisti 3 minutes atsiplėšė 88:80.

Donaldo Kairio auklėtiniai nepasidavė ir bandė išsigelbėti pražangomis, tačiau laiko neužteko – persvarą išsaugojęs „Nevėžis-Optibet“ šventė sunkią pergalę.

Kėdainių komandą į priekį vedė karjeros mačą žaidęs Domantas Vilys.

„Ryto“ sistemoje užaugęs gynėjas į gimtosios komandos krepšį per 26 minutes įmetė 22 taškus (2/5 dvit., 3/5 trit., 9/9 baud.), atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

„Nevėžis-Optibet“: Domantas Vilys 22, Vaidas Kariniauskas (11 rez. perd.) ir Vaidas Čepukaitis po 18, Julius Kazakauskas 15 (10 atk. kam.).

„Rytas“: Chrisas Mcculloughas 19 (6 atk. kam.), Lukas Uleckas ir Kristijanas Kitsingas po 17, Mindaugas Girdžiūnas 14.