Eurolyga 2025
2026-02-25
19:45
Stambulo „Fenerbahce“
Stambulo „Fenerbahce“
Belgrado „Partizan“
Belgrado „Partizan“
2026-02-25
20:00
Kauno „Žalgiris“
Kauno „Žalgiris“
Pirėjo „Olympiakos“
Pirėjo „Olympiakos“
2026-02-25
21:30
Bolonijos „Virtus“
Bolonijos „Virtus“
„Barcelona“
„Barcelona“
2026-02-25
21:30
Belgrado „Crvena zvezda“
Belgrado „Crvena zvezda“
Stambulo „Anadolu Efes“
Stambulo „Anadolu Efes“
2026-02-26
19:00
BC Dubai
BC Dubai
Vilerbano ASVEL
Vilerbano ASVEL
2026-02-26
20:30
„Monaco“
„Monaco“
Maccabi Playtika Tel Aviv
Maccabi Playtika Tel Aviv
2026-02-26
21:05
Hapoel Tel Aviv
Hapoel Tel Aviv
Milano „Olimpia“
Milano „Olimpia“
2026-02-26
21:15
Atėnų „Panathinaikos“
Atėnų „Panathinaikos“
Paryžiaus „Paris Basketball“
Paryžiaus „Paris Basketball“
2026-02-26
21:30
Vitorijos „Baskonia“
Vitorijos „Baskonia“
„Valencia“
„Valencia“
2026-02-26
21:45
Madrido „Real“
Madrido „Real“
Miuncheno „Bayern“
Miuncheno „Bayern“

Po pralaimėjimo A. Rubitas patenkintas nebuvo: „Mes negalime leisti taip lengvai pelnyti taškų“

2020 m. lapkričio 7 d. 08:28
„Akivaizdu, kad norėjome laimėti, bet nepavyko. Nesu dėl to patenkintas“, – po antrojo pralaimėjimo Eurolygoje kalbėjo Kauno „Žalgirio“ (5/2) legionierius Augustine'as Rubitas.
Daugiau nuotraukų (38)
Žalgiriečiams penktadienį taškų lenktynėse nepavyko aplenkti Madrido „Real“ (3/4) krepšininkų ir šiems buvo pralaimėta 90:93 (24:32, 30:16, 19:19, 17:26).
„Tikrai neatlikome smulkių detalių. Jie turi gerus metikus, mes kažkur leidome jiems dalintis kamuoliu, veržtis, leidome įmesti tolimus metimus. Tačiau, mes negalime turėti tokių rungtynių, leidome įmesti per daug taškų“, – po dvikovos pralaimėjimo priežastis ir gynybos bėdas vardino A.Rubitas.
Žalgiriečiams pirmajame kėlinyje sunkiai sekėsi stabdyti „Real“ puolimą ir varžovams leido įmesti net 32 taškus. Tačiau antrajame viskas apsivertė aukštyn kojomis. Thomaso Walkupo taikliais tritaškiais vedamas „Žalgiris“ jau pats varžovams įmetė 30 taškų per ketvirtį ir iki pertraukos susikrovė 6 taškų pranašumą – 54:48.
Po pertraukos žalgiriečiai skaudžiai baudė savo varžovus ir buvo pabėgęs į priekį 71:61, tačiau prieš lemiamą ketvirtį „Real“ komanda kiek aptirpdė pranašumą.
Ketvirtajame kėlinyje „Real“ per kelias minutes persvėrė rezultatą. Vėliau „Žalgiris“ atsitiesė ir turėjo persvarą savo rankose, tačiau tuomet ėmė siautėti 220 cm ūgio vidurio puolėjas Walteris Tavarsesas. Rungtynių pabaigoje jis pelnė 8 taškus iš eilės ir taip nusprendė dvikovos baigtį.
W.Tavaresas tapo pagrindiniu „Real“ pergalės kalviu. Jis atkovojo 12 kamuolių, pelnė 22 taškus (9/9 dvit.) ir surinko 34 naudingumo balus. Ginantis prieš panašaus ūgio vidurio puolėją Muostaphą Fallą praėjusio dvikovoje su Vilerbano ASVEL komanda „Žalgiris“ taip pat turėjo ryškių bėdų.
„W.Tavarases atkovojo daug kamuolių puolime, kartojo metimus, o rungtynių pabaigoje drebino mūsų krepšį dėjimais. Tai ir lėmė rungtynių skirtumą. Mes negalime niekam leisti taip lengvai pelnyti taškų.
Akivaizdu, kad mus baudė šiose rungtynėse ypač aukšti vidurio puolėjai, bet mes turime kovoti, sudėtyje žaidėjų nepakeisime. Su šiais žaidėjais dar teks žaisti, tad turime būti pasiruošę. Vienas žmogus jų nesustabdys, turi tam ruoštis visa komanda.
Jie parodė, kur mes stringame ir turime pasitempti“, – „Žalgirio“ bėdas apžvelgė A.Rubitas.
Amerikiečiui pralaimėta dvikova realiai asmeniškai susiklostė gana gerai. Žaidėjas pelnė 14 taškų ir surinko 16 naudingumo balų. Tiesa, lemiamu metu jis sėdėjo ant suolo, „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris tokį sprendimą aiškino tuo, kad jam aikštėje prieš W.Tavaresą reikėjo aukštesnio žmogaus.
Kauno Žalgiris^InstantMadrido Real
Rodyti daugiau žymių

UAB „Lrytas“,
A. Goštauto g. 12A, LT-01108, Vilnius.

Įm. kodas: 300781534
Įregistruota LR įmonių registre, registro tvarkytojas:
Valstybės įmonė Registrų centras

lrytas.lt redakcija news@lrytas.lt
Pranešimai apie techninius nesklandumus pagalba@lrytas.lt

Atsisiųskite mobiliąją lrytas.lt programėlę

Apple App StoreGoogle Play Store

Sekite mus:

Visos teisės saugomos. © 2026 UAB „Lrytas“. Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką UAB „Lrytas“ sutikimą.