Po pergalės LKL – M. Schillerio džiaugsmas dėl jaunimui suteiktų minučių

„Esame patenkinti pergale ir tuo, kaip pavyko padalinti minutes tarp visų žaidėjų“, – po išvykos į Prienus teigė Kauno „Žalgirio“ strategas Martinas Schilleris.

Martinas Schilleris įvertino žalgiriečių pergalę LKL.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (5)

Nov 8, 2020, 10:47 PM

„Žalgirio“ (6/1) komanda sekmadienį vietiniame fronte neturėjo problemų ir svečiuose 96:72 (28:9, 18:22, 30:25, 20:16) nušlavė Prienų „CBet“ (4/5) klubą.

„Žalgirio“ klubas atitrūko jau nuo rungtynių pradžios ir po Luko Lekavičiaus solo pasirodymo pirmavo 22:9. Žalgiriečiai naudojosi dažnomis šeimininkų klaidomis, o situaciją Prienų klubui džiuginti galėjo nebent keli gražūs epizodai, kuomet dėjimais smaginosi komandos puolėjai.

Įdomu tai, kad po pirmo kėlinio bendras Prienų komandos naudingumas siekė -1 balą.

Vis tik skirtumas tarp komandų tapo vis labiau triuškinantis, o tritaškius smaigstė Thomasas Walkupas, Steve’as Vasturia ir Marius Grigonis. Jų galinga atkarpa leido pirmauti jau 56:76, tad paskutinis kėlinys teliko formalumu.

„Varžovai žaidė kietai. Jiems nėra lengva, kadangi buvo praradę svarbų žaidėją Sušinską, tad suprantu tą. Jie gerai bėgo ir surengė spurtą, artėjo. Manau, kad jie pasirodė gerai.

Svarbu ne tik rezultatas, o kas vyksta tų minučių metu, stengiantis analizuoti atakas ir būti geresniais. Mes žiūrėsime įrašą, stengsimės kažką išmokyti. Mums buvo svarbu, kad Marekas gavo daugiau minučių, taip pat ir Karolis, nes vertiname šių jaunų žaidėjų progresą. Jiems reikia suteikti laiko“, – po dvikovos sakė „Žalgirio“ strategas.

Tuo tarpu „CBet“ treneris Mantas Šernius pretenzijų komandai daug neturėjo.

„Tikrai nenorėjome būti „Žalgirio vaistas po pralaimėjimo prieš Madrido „Real“. Taip dažnai būna po tokių rungtynių, komanda užsiveda – tai jautėme ir jie mus agresyviai griebė. Džiaugiuosi už tokias rungtynes, kad mus taip gerbė, nes jaunimui buvo Eurolygos komandos krikštas.

Tas jautėsi, kamuolys krito lygioje vietoje. Bet kai pirminis jaudulys nuėjo, komanda ėmė žaisti krepšinį“, – teigė jis.