Saldi R. Kurtinaičio pergalė: „Chimki“ namuose nukovė CSKA krepšininkus

Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda po truputį bando sugrįžti į pergalių kelią. Pirmadienį VTB lygoje „Chimki“ (3/4) klubas namuose 86:78 (12:18, 23:23, 21:14, 30:23) įveikė principinius varžovus Maskvos CSKA (4/2) krepšininkus.

Rimas Kurtinaitis nugalėjo CSKA klubą.<br>Tass/Scanpix nuotr.

Nov 9, 2020, 8:52 PM, atnaujinta Nov 9, 2020, 8:55 PM

Svečiai kiek geriau pradėjo rungtynes ir po pirmojo kėlinio pirmavo 18:12. „Chimki“ komandai pavyko išlyginti žaidimą, tačiau ilsėtis žaidėjai išėjo CSKA ir toliau pirmaujant 41:35.

Perlaužti rungtynių eigą R.Kurtinaičio kariaunai pavyko po pertraukos, kuomet 21:14 laimėjo trečiąjį kėlinį. Pajutę žaidimo ritmą „Chimki“ krepšininkai nemažino apsukų ir ketvirtajame kėlinyje ir nuolat pirmavo – 67:61, 72:65, 74:67.

Likus žaisti tris minutes „Chimki“ įgijo dviženklę persvarą 77:67. CSKA dar buvo priartėjus iki 5 taškų, tačiau atsilaikiusi „Chimki“ komanda iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo vidurio puolėjas Gregas Monroe. Amerikietis per 34 minutes pelnė 28 taškus (10/17 dvit/, 8/8 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 33 naudingumo balus.

Sezono pradžioje strigusiai „Chimki“ komandai tai buvo trečioji pergalė VTB čempionate per septynis turus. R.Kurtinaičio auklėtiniai kol kas rikiuojasi 8-oje vietoje. Tuo tarpu CSKA klubui tai buvo antrasis pralaimėjimas ir Maskvos klubas žingsniuoja lygoje trečias.

„Chimki“: Gregas Monroe ((10/17 dvit/, 8/8 baud. met., 10 atk. kam., 33 naud.) 28, Errickas McCollumas 16, Jordanas Mickey 13 taškų.

CSKA: Mike'as Jamesas 20, Nikola Milutinovas 14, Tornikė Šengelija 10 taškų.

„Nauja diena“: kandidatų į prezidentus debatai – ar ryškėja skirtumai?