Rungtynių pabaigoje spurtavusi „Bayern“ savo tvirtovėje parklupdė „Valencia“

Penktadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ (6/2) po atkaklios kovos 90:79 (21:18, 16:21, 25:21, 28:19) palaužė „Valencia“ (4/3) ekipą.

Miuncheno klubas įsirašė šeštąją pergalę šio sezono Eurolygoje.<br>Scanpix nuotr.

Nov 13, 2020, 9:26 PM, atnaujinta Nov 14, 2020, 12:04 AM

Rungtynių pradžioje kiek geriau sekėsi „Bayern“ krepšininkams, kurie antroje pirmojo kėlinio pusėje išsiveržė į priekį ir išsaugojo savo pranašumą iki ketvirčio pabaigos (21:18).

Antrajame kėlinyje vyko itin permaininga kova. Abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir nei vienam iš klubų nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros.

Po dviejų kėlinių „Valencia“ turėjo nežymų pranašumą 39:37.

Po ilgosios pertraukos žaidimo tendencija išliko panaši. Atkaklioje kovoje, trečiojo kėlinio metu, „Bayern“ vienu metu buvo įgijusi šešių taškų persvarą 61:55.

Tačiau svečiai iš Ispanijos ėmė likviduoti savo deficitą ir prieš ketvirtąjį kėlinį komandas skyrė vos du taškai 62:60.

Ketvirtajame kėlinyje kiek didesniu pranašumu ir vėl džiaugėsi aikštelės šeimininkai, tačiau „Valencia“ ekipa visą laiką alsavo savo varžovams į nugarą.

Likus žaisti 3 minutes iki ketvirčio pabaigos Guillemas Vivesas taikliu dvitaškiu išlygino rezultatą 76:76.

Po minutės pertraukėlės sekė sėkmingesnė „Bayern“ ekipos atkarpa ir aikštelės šeimininkai likus žaisti kiek mažiau nei dvi minutes pirmavo 83:78.

Dvikovos pabaigoje savo pranašumą išsaugojęs Vokietijos klubas nugalėjo savo varžovus ir šventė šeštąją pergalę šio sezono Eurolygoje.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 22 (7 atk. kam., 35 naud. bal.), Paulas Zipseris 20, JaJuanas Johnsonas 17.

„Valencia“: Klemenas Prepeličius 18, Bojanas Dubljevičius 12, Nikola Kaliničius 10, Derrickas Williamsas 9.