Galingo A. Gudaičio žaidimo neužteko: R. Kurtinaitis ir „Chimki“ išsivežė dramatišką pergalę

[[ge:lrytas:lrytas:17156954]]

Rimas Kurtinaitis.<br>V.Balkūno nuotr.
Rimas Kurtinaitis<br>bckhimki.com nuotr.

Nov 17, 2020, 7:03 PM, atnaujinta Apr 8, 2022, 11:23 AM

Visas rungtynes atsilikinėję Rimo Kurtinaičio auklėtiniai galiausiai išsivežė pergalę iš Sankt Peterburgo. Maskvos „Chimki“ (2/6) žaidėjai antradienį po permainingos kovos palaužė „Zenit“ (3/2) – 88:83 (19:27, 25:20, 19:20, 22:14).

Rungtynes geriau pradėjo „Zenit“, kurie greitai susikrovė solidų pranašumą – 27:20. Nepaisant to, svečiai iš Maskvos srities nenuleido ginklų. Aleksejaus Švedo vedama ekipa sumažino skirtumą, o po dviejų kėlinių turėjo vos trijų taškų deficitą – 44:47.

Antrojo kėlinio metu vyko atkakli kova, tačiau priekyje ir toliau buvo šeimininkai – 67:63.

Iki mačo pabaigos likus vos vienai minutei A.Švedas įsūdė tolimą metimą, taip svečius išvesdamas į priekį – 82:81.

Negana to, netrukus tris baudų metimus sumetė Erickas McCollumas, taip dar labiau sutvirtindamas R.Kurtinaičio komandos pozicijas – 85:81.

Paskutinėmis kėlinio sekundėmis vyko baudų metimų seriją, tačiau svečiai neklydo ir išsivežė pergalę.

„Zenit“ lietuvis Artūras Gudaitis aikštėje praleido 21 min., per šį laiką puolėjas pelnė 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų. Tiesa, lemiamu metu jis užsidirbo penktąją pražangą, kuri neleido baigti mačo.

„Zenit“: Billy Baronas 24, Austinas Hollinsas 15, Artūras Gudaitis 10 (9 atk. kam.), K.C.Riversas 9 (1/5 tritaškiai, 6 atk. kam.).

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (4/9 tritaškiai), Errickas McCollumas 19, Gregas Monroe 11 (9 atk. kam.), Janis Timma ir Dairis Bertanis po 8.