M. Schilleris – apie auklėtinių skubėjimą ir iškastą duobę: „Nesijautėme, kaip komanda“

„Antrajame kėlinyje mes išsikasėme sau duobę“, – po dar vieno pralaimėjo Eurolygoje kalbėjo Kauno „Žalgirio“ treneris Martinas Schilleris.

Martinas Schilleris įvertino dar vieną pralaimėjimą Eurolygoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (6)

Nov 21, 2020, 12:54 AM, atnaujinta Nov 24, 2020, 11:55 AM

Kauno „Žalgirio“ (5/5) komanda ir toliau nelaimi Eurolygoje. M.Schillerio auklėtiniai penktadienį išvykoje 92:98 (25:21, 15:31, 24:21, 28:25) turėjo pripažinti Milano „Olimpia“ (4/3) krepšininkų pranašumą.

Žalgiriečiai vienu metu turėjo net 20 taškų atsilikimą, bet ketvirtajame kėlinyje jiems buvo pavykę išlyginti rezultatą. Vis tik rungtynių pabaigą tiksliau sužaidė Ettorre Messinos auklėtiniai, kurie iškovojo ketvirtąją savo pergalę sezone.

„Pirmiausiai tai sveikinimai Milano komandai ir E.Messinai. Akivaizdu, kad mes sėdome antrajame kėlinyje, tačiau mums pavyko sugrįžti į rungtynes“, – po rungtynių kalbėjo M.Schilleris.

Lietuvos čempionams tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės. „Žalgiriui“ vėl koją pakišo gynyba ir itin prastai sužaistas antras kėlinys. „Žalgiris“ darsyk leido varžovams pelnyti beveik 100 taškų, o antrajame ketvirtyje praleido 31 tašką.

„Jei tu išsikasi tokią didelę duobę ir atsilieki 16 taškų ar daugiau, ką mes ir padarėme antrajame kėlinyje, tai žaidžiant tokiame lygyje yra labai sunku sugrįžti į rungtynes. Manau, kad mes nesijautėme, kaip komanda pastarosiose rungtynėse. Mes žaidėme skubėdami“, – kalbėjo austras.