Dar viena sensacija atrankoje: Serbija paskutinėmis sekundėmis krito prieš šveicarus

Šeštadienį Europos krepšinio čempionato atrankos E grupės rungtynėse užfiksuotas netikėtas rezultatas.

Šveicarai paskutinėmis sekundėmis palaužė Serbijos krepšininkus.<br>FIBA Europe nuotr.

Nov 28, 2020, 6:57 PM, atnaujinta Nov 28, 2020, 7:09 PM

Suomijos Espo mieste esančiame burbule Serbijos (1/2) rinktinės krepšininkai 90:92 (25:28, 19:21, 28:24, 18:19) pralaimėjo Šveicarijos (1/2) ekipai.

Po ilgosios pertraukos didžiąją dalį dvikovos laiko buvę šveicarai likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes turėjo penkių taškų pranašumą (90:85).

Tačiau Serbijos krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą.

Pakutinės atakos galimybę turėjusią Šveicarijos ekipą išgelbėjo Dušanas Mladžanas, kuris likus žaisti 0,3 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos pataikė metimą mindamas tritaškio liniją ir išplėšė savo komandai pergalę 92:90.

Be šių komandų E grupėje rungtyniauja Gruzijos (2/0) bei burbulo šeimininkų teisę turintys Suomijos (1/1) krepšininkai.