„Baskonia“ su R. Giedraičiu ir T. Sedekerskiu nenutraukė „Real“ pergalių serijos

Ispanijoje Madrido „Real“ ekipa ir toliau nepralaimi. Tuo tarpu Vitorijos „Baskonia“ klubas su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu nesugebėjo pratęsti pergalių seriją iki penkių, Madride nusileidęs šalies čempionui 83:92 (19:25, 24:15, 15:28, 25:24). Nors po dviejų kėlinių komandas skyrė 3 taškai ir svečiai pirmavo, trečiame kėlinyje „Real“ spurtavo ir pabėgo dviženkle persvara.

R.Giedraitis<br>Reuters/Scanpix com. nuotr.

Dec 3, 2020, 12:56 AM, atnaujinta Dec 3, 2020, 6:02 AM

Savo sąskaitoje dabar Vitorijos atstovai turi 8 laimėjimus ir 4 nesėkmes.

R.Giedraitis per 34 minutes pelnė 9 taškus (2/3 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 3 kamuolius bei surinko 9 naudingumo balus.

T.Sedekerskis ant parketo išbuvo 20 minučių, įmetė 4 taškus (2/2 dvitaškiai, 0/1 tritaškis), sugriebė 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

„Real“: Fabienas Causeur 21 (3/4 tritaškiai, 5 atk. kam.), Trey'us Thompkinsas (3/3 tritaškiai) ir Gabrielis Deckas (5 atk. kam.) po 15, Sergio Llullas 12.

„Baskonia“: Pierria Henry 21 (3/4 tritaškiai, 6 rez. perd.), Zoranas Dragičius 14 (5/6 dvitaškiai), Achille Polonara (8 atk. kam.) ir Alecas Petersas (3/7 tritaškiai) po 13.