„Fenerbahce“ Rusijoje nutraukė pralaimėjimų seriją

Rusijoje viešėjusi Stambulo „Fenerbahce“ (5/7) pagaliau nutraukė pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Edgaro Ulanovo atstovaujamas klubas ketvirtadienį svečiuose 73:65 (23:14, 22:18, 8:21, 20:12) įveikė Sankt Peterburgo „Zenit“ (6/3) komandą, kurios gretose žaidžia Artūras Gudaitis.

E.Ulanovo klubas laimėjo Rusijoje.<br>Imago/Scanpix nuotr.

Dec 3, 2020, 6:41 PM, atnaujinta Dec 3, 2020, 9:32 PM

„Fenerbahce“ kur kas užtikrinčiau pradėjo rungtynes ir netrukus susikrovė solidžią persvarą. Po pirmųjų 20-ies minučių Stambulo komanda pirmavo 45:32.

Tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje kardinaliai pasikeitė, o Kevino Pangoso vedamas „Zenit“ klubas trečiąjį kėlinį laimėjo 21:8 ir išlygino rezultatą.

Vis tik „Fenerbahce“ sužaidė užtikrinčiau lemiamas minutes ir iškovojo pergalę, kuri nutraukė keturių pralaimėjimų iš eilės seriją.

E.Ulanovas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą. „Zenit“ gretose A.Gudaitis per 16 minučių taip pat pasižymėjo 6 taškais.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 16, Willas Thomas 10, Austinas Hollinsas, Mateuszas Ponitka ir Billy Baronas po 7 taškus.

„Fenerbahce“: Janas Vesely 17, Danilo Barthelis 15, Ali Muhamedas 11, Lorenzo Brownas 7 taškai.