„Lokomotiv“ pergalėje – rezultatyvus M. Kuzminskas ir perdavimus dalinęs M. Kalnietis

Trečiadienį vykusiose Europos taurės C grupės rungtynėse pergalę šventė Krasnodaro „Lokomotiv“ (7/2) ekipa, kurioje rungtyniauja Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminaskas.

Lietuviai svariai prisidėjo prie Rusijos klubo pergalės.<br>G.Šiupario nuotr.

Dec 9, 2020, 11:33 PM

Lietuvių atstovaujama Rusijos komanda išvykoje 106:100 (26:30, 30:24, 28:27, 22:17) įveikė Andoros „MoraBanc“ (2/4) krepšininkus.

Nugalėtojų klube naudingiau iš Lietuvos krepšininkų sužaidė M.Kuzminskas, kuris per 33 ant parketo praleistas minutes įmetė 17 taškų (6/8 dvit, 1/3 tritaškių, 2/2 baud. metim.), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 24 naudingumo balus.

Tuo tarpu M.Kalnietis per 27 minutes pasižymėjo 7 taškais (2/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko net 12 rezultatyvių perdavimų ir surinko 15 naudingumo balų.

„MoraBanc“: Haukuras Palssonas 21, Clevinas Hannah 18, Oriolas Pauli 13.

„Lokomotiv“: Kevinas Hervey ir Jordanas Crawfordas po 23, Willas Cummingsas 20, Mindaugas Kuzminskas 17.