Belgijoje suklupęs „Lietkabelis“ galutinai sukomplikavo savo padėtį Europos taurėje

Trečiadienį vykusiose Europos taurės C grupės rungtynėse Panevėžio „Lietkabelis“ (1/7) išvykoje 86:77 (16:16, 21:27, 21:18, 17:27) nusileido Antverpeno „Giants“ klubui (1/8).

„Lietkabelis“ krito Belgijoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 9, 2020, 8:55 PM, atnaujinta Dec 10, 2020, 12:30 AM

Po šio pralaimėjimo Nenado Čanako auklėtiniai praktiškai prarado visus šansus patekti į kitą turnyro etapą.

Dvikova kur kas sėkmingiau pradėjo svečiai iš Panevėžio. Kyle'o Vinaleso vedamas „Lietkabelis“ turėjo dviženklį pranašumą 12:2.

Tačiau aikštelės šeimininkai pirmąjį ketvirtį užbaigė sėkmingiau ir po pirmųjų dešimties minučių švieslentėje degė lygus rezultatas 16:16.

Antrajame kėlinyje puolime efektyviau žaidusi „Giants“ ekipa išsiveržė į priekį. Belgijos klubas pirmaujančios komandos vaidmenyje išliko viso ketvirčio metu ir į ilgąją pertrauką aikštelės šeimininkai išėjo pirmaudami 43:37.

Po pertraukos „Lietkabelis“ ir toliau šaudė pro šalį.

Varžovų netaikliais metimais pasinaudojusi Belgijos ekipa žaibiškai įgijo dviženklį pranašumą 52:42.

Tačiau agresyviai žaidusi Panevėžio komanda neleido nutolti savo varžovams 61:58.

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau pradėjęs „Lietkabelis“ po Pauliaus Valinsko taiklaus dvitaškio išlygino rezultatą 66:66.

Visgi aikštelės šeimininkai dvikovos pabaigoje sužaidė solidžiau ir šventė pergalę, kuri galutinai sukomplikavo panevėžiečių šansus patekti į kitą turnyro etapą.

„Telenet Giants“: Kennethas Smithas 23, Vrenzas Bleijenberghas 14, Nielsas Van Den Eynde 13, Ibrahima Faye 12.

„Lietkabelis“: Kyle‘as Vinalesas 18, Džordže Gagičius ir Gytis Masiulis (9 atk. kam.) po 13.