Po pertraukos atitrūkusi „Real“ įveikė savo šešėlyje buvusio A. Gudaičio ekipą

Antrąjį kartą šią savaitę žaidęs Sankt Peterburgo „Zenit“ klubas išvykoje 72:79 (21:24, 10:12, 11:23, 30:20) turėjo pripažinti Madrido „Real“ krepšininkų pranašumą.

A.Gudaitis.<br>„Zenit“ nuotr.

Dec 10, 2020, 9:58 PM, atnaujinta Dec 11, 2020, 1:08 AM

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Pirmajame kėlinyje nei vienam iš klubų nepavyko įgyti užtikrintesnės persvaros ir po pirmojo ketvirčio Madrido klubas buvo priekyje 24:21.

Antrajame kėlinyje tiek Rusijos, tiek Ispanijos klubų krepšininkai turėjo rimtų problemų puolime. Kartu per ketvirtį komandos sukrapštė vos 22 taškus.

Tai leido po dviejų kėlinių „Real“ ekipai pirmauti 36:31.

Madrido klubas nuo savo varžovų tolti pradėjo trečiajame kėlinyje, kuriame susikrovė triuškinantį pranašumą. Vienu metu komandas skyrė dvidešimties taškų skirtumas.

Per likusį laiką „Zenit“ nepavyko užsikabinti į galimybę laimėti rungtynes.

Lrytas.lt primena, kad Xavi Pascualio auklėtiniai antradienį 85:72 įveikė „Valencia“ krepšininkus.

Rungtynėse su „Real“ A.Gudaitis per 14 minučių pelnė 2 taškus (1/5 dvit., 0/1 baud. metim.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko minus 2 naudingumo balus.

„Real“: Alberto Abalde 16, Anthony Randolphas 12, Nicolasas Laprovittola ir Walteris Tavaresas (13 atk. kam.) po 11.

„Zenit“: Austinas Hollinsas 15, K.C.Riversas ir Kevinas Pangosas po 12.