„Baskonia“ nusileido „Maccabi“, T. Sedekerskis pranoko R. Giedraitį

Ketvirtadienį vykusiose Eurolygos rungtynėse Vitorijos „Baskonia“ ekipa, kurioje rungtyniauja Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis namuose (20:12, 13:15, 21:19, 9:11) po atkaklios kovos nusileido Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkams.

T.Sedekerskis pranoko R.Giedraitį.<br>Scanpix nuotr.

Dec 10, 2020, 9:58 PM, atnaujinta Dec 11, 2020, 1:07 AM

Akistatoje lietuviškasis baskų klubas startavo kiek geriau nei varžovai. Sėkmingai gynyboje žaidę aikštelės šeimininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 20:12.

Antrajame kėlinyje svečiai iš Izraelio priartėjo prie savo „Baskonia“ ekipos ir įpusėjus ketvirčiui Othello Hunteris dvitaškiu išvedė „Maccabi“ komandą į priekį.

Savo pranašumą Tel Avivo klubas išsaugojo iki pertraukos ir po dviejų kėlinių pirmavo 37:33.

Trečiajame kėlinyje ir toliau vyko permaininga kova. Komandos keitėsi taikliais metimais ir prieš lemiamą dvikovos atkarpą „Maccabi“ buvo priekyje 56:54.

Viso ketvirtojo ketvirčio metu priekyje išlikusi Tel Avivo ekipa neženklų pranašumą išsaugojo iki pat dvikovos pabaigos.

Tarp žaidusių lietuvių sėkmingiau pasirodė Tadas Sedekerskis, kuris per 20 ant parketo praleistų minučių įmetė 6 taškus (0/1 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 5 naudingumo balus.

R.Giedraitis per 30 min. pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/4 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 4 naudingumo balus.

„Baskonia“: Achille Polonara 15, Youssoupha Fallas 14 , Pierria Henry 11.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 15, Othello Hunteris, Chrisas Jonesas 10.