Fantastinė penkių minučių atkarpa lėmė užtikrintą Š. Jasikevičiaus kariaunos pergalę

Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas „Barcelona“ (10/3) klubas penktadienį namuose 87:71 (23:15, 16:28, 21:18, 27:10) įveikė Ettore Messinos diriguojamą Milano „Olimpia“ (7/5) komandą.

Šarūno Jasikevičiaus kariauna išovojo pergalę namuose.<br>G.Bitvinsko nuotr.

2020-12-11 21:55, atnaujinta 2020-12-12 08:37

„Barcelona“ pergalę nulėmė fantastiškai sužaistos paskutinės penkios dvikovos minutės, kurias Šaro kariauna laimėjo 27:4.

Dvikovą „Barcelona“ krepšininkai pradėjo kur kas geriau nei varžovai ir netrukus nutolo 23:15. Tačiau Š.Jasikevičiaus auklėtinai tragiškai sužaidė antrąjį kėlinį, „Olimpia“ leido ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti (43:39).

Po pertraukos „Olimpia“ ir toliau kontroliavo žaidimo eigą, tačiau galiausiai Šaro kariaunai pasitinkant ketvirtąjį kėlinį pavyko varžovus prisivyti iki minimumo – 60:61.

Ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ daugiau kaip 5 minutes negalėjo pelnyti taškų, o „Olimpia“ į tai atsakė spurtu 6:0. Tačiau tuomet Š.Jasikevičiaus pastabų išklausę „Barcelona“ krepšininkai sužaidė nuostabią atkarpą, kurią laimėjo 27:4 ir taip išsprendė rungtynių baigtį.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 21, Nikola Mirotičius 19, Cory Higginsas 16, Alexas Abrinesas 7 taškai.

„Olimpia“: Malcolmas Delaney 23, Shavonas Shieldsas 12, Vladimiras Micovas 11, Kyle'as Hinesas 10 taškų.