R. Kurtinaičio laivas toliau skęsta: įspūdingai žaidęs M. Jamesas pražudė „Chimki“

Penktadienį Eurolygoje Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ (2/11) komanda patyrė eilinį pralaimėjimą. Principinių varžovų dvikovoje „Chimki“ savo arenoje 87:96 (22:25, 21:27, 26:25, 18:19) nusileido Maskvos CSKA (10/3) krepšininkams.

Rimas Kurtinaitis neranda pergalių recepto Eurolygoje.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Dec 11, 2020, 6:49 PM, atnaujinta Dec 11, 2020, 9:41 PM

Tai buvo jau ketvirtoji R.Kurtinaičio auklėtinių nesėkmė iš eilės ir 11-oji sezone. Po pralaimėjimo „Chimki“ klubas ir toliau išlieka absoliučiu Eurolygos autsaideriu. Visos kitos komandos turi iškovojusios bent 3 pergales.

Dvikova „Chimki“ krepšininkams prasidėjo šaltu dušu, o CSKA vos per kelias minutes šovė į priekį 9:0. Tačiau R.Kurtinaičio kariauna sugebėjo atsitiesti ir kėliniui baigiantis prisivyti varžovus.

Vis tik antrajame kėlinyje CSKA diktavo žaidimo tempą ir ilsėtis komandos išėjo svečiams pirmaujant 52:43.

Po pertraukos „Chimki“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio skaičiaus. Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Grego Monroe taiklaus baudos metimo skirtumas siekė 5 taškus – 74:79.

Tačiau daugiau priartėti CSKA neleido ir iškovojo pergalę, o prie to labiausiai prisidėjo rungtynėse siautėjęs Mike'as Jamesas. CSKA lyderis aikštėje praleido 32 minutes ir per jas pelnė 36 taškus. Jis taip pat dar atkovojo 9 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų ir surinko 51 naudingumo balą.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 26, Jonas Jerebko 16, Jordanas Mickey 11, Gregas Monroe 10 taškų.

CSKA: Mike'as Jamesas 36, Darrunas Hilliardas 15, Nikola Milutinovas 11, Joelis Bolomboy'us 10 taškų.