EUROLYGA

Devintoji iš eilės CSKA pergalė – nuo kelio nušlavę „Anadolu Efes“

Eurolygoje žaidžiama taip vadinama sunkioji savaitė, per kurią klubai privalės varžytis dvejuose mačuose. Antradienį savo pirmąją akistatą žaidė vis dar Eurolygos čempionas Maskvos CSKA klubas, kuris namie egzaminavo Stambulo „Anadolu Efes“ atstovus ir turkai to egzamino neišlaikė. CSKA net 100:65 (20:13, 27:21, 27:15, 26:16) sutriuškino „Anadolu Efes“ krepšininkus ir iškovojo 11-ąją pergalę turnyre. Tai buvo jau devintoji rusų sėkmė iš eilės.

Maskvos CSKA ekipa<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

2020-12-15 18:53, atnaujinta 2020-12-15 22:40

CSKA puikiai pradėjo mačą ir jau sužaidus 6 minutes įgijo dviženklį pranašumą 12:2. Sužaidus 25 minutes maskviečiai nutolo 59:39 ir toliau triuškino turkus. Ketvirtajame ketvirtyje Dimitrio Itoudžio kariauna savo skirtumą padidino iki 31 taško (82:51) ir įsirašė užtikrintą pergalę.

CSKA puolime tiesiog spindėjo – pataikė 70,3 proc. dvitaškių (26/37) ir 41,9 proc. tritaškių (13/31).

CSKA: Willas Clyburnas 22 (3/5 tritaškiai), Darrunas Hilliardas 16, Nikola Milutinovas 12 (10 atk. kam.), Mike‘as Jamesas 11 (1/6 tritaškiai, 10 rez. perd.).

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 14, Bryantas Dunstonas 13, Rodrigue‘as Beaubois 10 (2/3 tritaškiai).

Maskviečiai jau nepralaimi devynis turus iš eilės, praėjusiame ture susitvarkę su Rimo Kurtinaičio Maskvos srities „Chimki“ 96:87.

Tuo tarpu praėjusiame sezone žibėjęs turkų klubas žaidžia lyg važinėtų amerikietiškais kalneliais: turėjo keturių pergalių seriją, tačiau dabar pralaimėjo du mačus iš eilės. Praėjusiame ture „Anadolu Efes“ krito nuo ispanų „Valencia“ ekipos 74:76.