„Zenit“ namuose po atkaklios kovos įveikė „Bayern“ krepšininkus

Artūro Gudaičio atstovaujama Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/4) komanda namuose 79:75 (14:20, 21:23, 21:17, 23:15) įveikė Miuncheno „Bayern“ (8/5) krepšininkus.

A.Gudaitis su komandos draugais iškovojo pergalę namuose.<br>basket-fczenit.ru nuotr.

2020-12-16 17:52, atnaujinta 2020-12-16 20:30

Lietuvis šioje dvikovoje per 21 minutę pelnė 12 taškų (5/6 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodė svečiai, kurie iki pertraukos susikrovė 8 taškų pranašumą – 43:35.

Antroje dvikovos dalyje „Zenit“ po truputį perėmė iniciatyvą ir likus žaisti iki susikimo pabaigos 5 minutes išlygino rezultatą (66:66). Vėliau „Bayern“ sugebėjo vėl išsiveržti į priekį, tačiau lemiamos dvi minutės priklausė „Zenit“ ekipai. Ji varžovams daugiau pasižymėti neleido ir pati surengė spurtą 7:0, kuris garantavo 8-ąją sezono pergalę.

„Zenit“: Billy Baronas 20, Willas Thomasas 13, Artūras Gudaitis 12, Austinas Hollinsas 9, Kevinas Pangosas ir Alexas Poythressas po 7 taškus.

„Bayern“: Jalenas Reynoldsas 13, Wade’as Baldwinas ir D.J.Seeley po 12, Paulas Zipseris 10, Nihadas Džedovičius 8 taškai.