R. Kurtinaičio bėdos nesibaigia: Šaro auklėtiniai „Chimki“ klubui išrašė eilinį pralaimėjimą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (11/3) trečiadienį dar kartą privertė nuliūsti sunkų sezoną išgyvenančią Rimo Kurtinaičio kariauną. Katalonų klubas namuose 87:74 (32:25, 19:16, 18:12, 18:21) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (2/12) krepšininkus.

R.Kurtinaičio ir Š.Jasikevičiaus akistatoje triumfavo pastarasis.<br>lrytas.lt montažas

Dec 16, 2020, 8:02 PM, atnaujinta Dec 16, 2020, 10:36 PM

R.Kurtinaičio auklėtiniams tai buvo jau 12-asis pralaimėjimas Eurolygoje ir penktasis iš eilės.

Rungtynės prasidėjo žaidimu be gynybos, o jis parankesnis tapo „Barcelona“ komandai. Šaro kariauna į „Chimki“ krepšį įmetė net 32 taškus ir po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 7 taškų skirtumu.

Antrajame ketvirtyje dvikovos tempas kiek nukrito, tačiau aikštės šeimininkai ir toliau kontroliavo padėtį. Jie iki dviženklio skaičiaus padidino pranašumą ir ilsėtis išėjo pirmaudami 51:41.

Po pertraukos R.Kurtinaičio auklėtiniai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir vienu metu buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų. Tačiau tuomet „Barcelona“ žaidėjai lemiamas trečiojo kėlinio akimirkas užbaigė spurtu 11:2 ir susikrovė rekordinį 16 taškų pranašumą – 69:53.

Tačiau „Chimki“ pasiduoti netekino ir ėmė mažinti atsilikimą. Sužaidus vos tris minutes ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ persvara sumažėjo dvigubai – iki 8 taškų (72:64).

Velnių nuo Š.Jasikevčiaus gavę „Barcelona“ žaidėjai susiėmė ir „Chimki“ komandai per artimiausias tris minutes neleido pelnyti taškų. Šeimininkai atstatė turėtą 16 taškų persvarą ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Barcelona“: Nikola Mirotičius 24, Cory Higginsas 20, Alejandro Abrinesas 13, Pierre’as Oriola 10, Kyle’as Kuricas ir Brandonas Daviesas po 6 taškus.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 22, Jordanas Mickey ir Sergejus Karasiovas po 13, Devinas Bookeris ir Dairis Bertanis po 8 taškus.