„Panathinaikos“ nutraukė ALBA keturių pergalių seriją Eurolygoje

Po sunkaus ir dviejų pratęsimų pareikalavusio pralaimėto mačo su Madrido „Real“ antradienį, po dviejų dienų Atėnų „Panathinaikos“ vis dėlto šventė taip išsvajotą pergalę. Graikijos čempionai namie 92:69 (25:18, 14:14, 27:20, 26:17) palaužė įsibėgėjusią Berlyno ALBA.

Atėnų „Panathinaikos“ ekipa nerodo gerų rezultatų Eurolygoje<br>Zumapress/Scanpix.com nuotr.

Dec 17, 2020, 9:56 PM, atnaujinta Dec 17, 2020, 11:58 PM

Šeimininkai viso mačo metu dominavo ir pirmavo dviženkle persvara. Ketvirtame kėlinyje ALBA surengė šturmą ir sumažino atsilikimą iki 67:74, tačiau po to „Panathinaikos“ smogė laimėta atkarpa 16:0 ir galiausiai sutriuškino svečius iš Vokietijos.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou 22, Howardas Sant-Roosas ir Nemanja Nedovičius (3/9 tritaškių) po 13, Georgios Papagiannis 12 (6 atk. kam., 4 blokai).

ALBA: Nielsas Giffey 13 (3/6 tritaškių), Peytonas Siva (6 rez. perd.) ir Luke‘as Sikma (5 atk. kam.) po 11.

„Panathinaikos“ atsikratė dviejų pralaimėjimų šleifo. Kauno „Žalgiris“ pradėjo „Panathinaikos“ nesėkmių seriją ir ją pratęsė „Real“. Iš viso per pastaruosius 9 mačus graikai šventė pergales tik trejose akistatose.

Tuo tarpu net iki 8 turo Eurolygos autsaidere buvusi ALBA ekipa iš pelenų pakilo it feniksas: laimėjo iki ketvirtadienio keturis mačus iš eilės ir su 6 pergalėmis žengė 12-oje vietoje.

Į Graikiją vokiečiai atvyko iš Serbijos, kur susitvarkė su Belgrado „Crvena zvezda“ klubu 90:84.