R. Kurtinaitį pergudravęs Šaras džiaugsmu netryško: „Barcelona“ žaidėjams kliuvo kritikos dozė

„Jei tu turi planą – jo reikia laikytis, o mes daugybę kartų to nedarėme“, – po pergalės Eurolygoje kalbėjo Šarūnas Jasikevičius.

Šarūnas Jasikevičius turėjo priekaištų žaidėjais net ir po pergalės.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (14)

2020-12-17 06:32, atnaujinta 2020-12-17 06:33

Lietuvio treniruojama „Barcelona“ (11/3) trečiadienį dar kartą privertė nuliūsti sunkų sezoną išgyvenančią Rimo Kurtinaičio kariauną. Katalonų klubas namuose 87:74 (32:25, 19:16, 18:12, 18:21) nugalėjo Maskvos srities „Chimki“ (2/12) krepšininkus.

R.Kurtinaičio auklėtiniams tai buvo jau 12-asis pralaimėjimas Eurolygoje ir penktasis iš eilės.

„Esu patenkintas dėl pergalės, šiuo metu turnyre nėra kada treniruotis, tokia realybė“, – po dvikovos teigė „Barcelona“ treneris.

Rungtynės prasidėjo žaidimu be gynybos, o jis parankesnis tapo „Barcelona“ komandai. Šaro kariauna į „Chimki“ krepšį įmetė net 32 taškus ir po pirmųjų 10-ies minučių pirmavo 7 taškų skirtumu.

Antrajame ketvirtyje dvikovos tempas kiek nukrito, tačiau aikštės šeimininkai ir toliau kontroliavo padėtį. Jie iki dviženklio skaičiaus padidino pranašumą ir ilsėtis išėjo pirmaudami 51:41.

„Aš nežinau kas nutiko mums prieš rungtynes, tačiau mes išėjo į jas su netinkamu nusiteikimu. Nors ir sužaidėme neįtikėtiną pirmąją dvikovos pusę, tačiau mes negalėjo sustabdyti varžovų“, – po dvikovos priekaištus dėl gynybos rėžė Š.Jasikevičius.

Po pertraukos R.Kurtinaičio auklėtiniai pradėjo rodyti atsigavimo ženklus ir vienu metu buvo sumažinę atsilikimą iki 7 taškų. Tačiau tuomet „Barcelona“ žaidėjai lemiamas trečiojo kėlinio akimirkas užbaigė spurtu 11:2 ir susikrovė rekordinį 16 taškų pranašumą – 69:53.

Tačiau „Chimki“ pasiduoti netekino ir ėmė mažinti atsilikimą. Sužaidus vos tris minutes ketvirtajame kėlinyje „Barcelona“ persvara sumažėjo dvigubai – iki 8 taškų (72:64).

Velnių nuo Š.Jasikevčiaus gavę „Barcelona“ žaidėjai susiėmė ir „Chimki“ komandai per artimiausias tris minutes neleido pelnyti taškų. Šeimininkai atstatė turėtą 16 taškų persvarą ir pergalės iš rankų nepaleido.

„Trečiajame kėlinyje mums pavyko kažkiek juos pristabdyti ir tuo pačiu perlaužti rungtynes. Tuomet mes pradėjo žaisti be gynybos ir „Chimki“ grįžo į dvikovą.

Taip, jie pataikė daug sudėtingų metimų, ypač Aleksejus Švedas, bet jei tu turi planą – jo reikia laikytis, o mes daugybę kartų to nedarėme“, – savo žaidėjams kritikos negailėjo Š.Jasikevičius.