Blankiai žaidęs A. Gudaitis nesustabdė dešimtąją pergalę iš eilės iškovojusios CSKA M. Jamesas surinko 32 naudingumo balus

Sunkiai sustabdoma Maskvos CSKA (12/3) Eurolygoje iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės. Penktadienį Dimitrio Itoudžio auklėtiniai savo aikštelėje 83:65 (24:17, 21:14, 21:18, 17:16) nugalėjo Sankt Peterburgo „Zenit“ (8/5) ekipą, kurioje rungtyniauja Artūras Gudaitis.

A.Gudaitis buvo blankus.<br>Scanpix nuotr.

Dec 18, 2020, 6:56 PM, atnaujinta Dec 18, 2020, 10:17 PM

Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržusius raudonarmiečius paskui save traukė per pirmąjį ketvirtį 9 taškus pelnęs Darrunas Hilliardas. Po pirmųjų dešimties minučių CSKA buvo priekyje 24:17.

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo 5 taškais be atsako, tačiau CSKA neleido varžovams persverti rezultato. Maskvos klubas itin sėkmingai užbaigė ketvirtį ir susikrovė dviženklį pranašumą 45:31.

Po pertraukos ir vėl kiek sėkmingesnę atkarpą sužaidė „Zenit“ krepšininkai, visgi kaip ir antrajame kėlinyje, pratęsti savo spurto svečiams nepavyko.

Mike'o Jameso vedama Maskvos ekipa po trijų kėlinių turėjo užtikrintą persvarą 66:49.

Ketvirtajame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar labiau įtvirtino savo pranašumą ir šventė 10-ąją pergalę Eurolygoje paeiliui.

A.Gudaitis sužaidė ne itin sėkmingas rungtynes.

Lietuvis per 17 ant parketo praleistų minučių įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 2 kamuolius ir surinko 3 naudingumo balus.

CSKA į pergalę vedė M.Jamesas, kuris per 31 minutę įmetė 20 taškų, atkovojo 6, pemėmė 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 32 naudingumo balus.

CSKA: Mike'as Jamesas 20, Darrunas Hilliardas ir Nikola Milutinovas po 13, Willas Clyburnas 11.

„Zenit“: Kevinas Pangosas 14, K.C.Riversas ir Alexas Poythressas po 12.